Вебінари Partners | Україна
Сейчас в сети: 690
Сейчас в сети: 690
У цьому розділі нашої Спільноти ви можете переглянути трансляції та записи вебінарів українською мовою від команди Google Україна
Подсказки
star_border
Ответить

Мобільна сертифікація Google Partners - Модуль 4, Відео 5

Админ сообщества

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Ми приносимо наші щирі вибачення за затримку з виходом запланованих вебінарів та зміну розкладу програми підготовки до Мобільної сертифікації. Наразі усі відео доступні на каналі YouTube та у Спільноті. Час складати іспит і отримувати сертифікат!

 

Раді представити вам п’яте відео четвертого модулю з Програми підготовки до сертифікації Google Partners із мобільної реклами. У цих відео ми поговоримо про налаштування Google Analytics для мобільних додатків та звіти Google Analytics для мобільних сайтів.

 

Повна Програма підготовки до сертифікації Google Partners із мобільної реклами складається з 19 вебінарів. Програма передусім створена для співробітників цифрових агенцій, які планують найближчим часом скласти іспит на порталі Google Partners, однак створити свій акаунт Google Partners та перевірити свої знання мобільної реклами може кожен охочий - абсолютно безкоштовно!

 

Якщо ви ще не зареєструвалися до участі в Програмі  - запрошуємо зробити це тут. Зареєстровані користувачі отримають усі відео та додаткові освітні матеріали поштою.

 

Учасники Програми, які за результатами навчання успішно складуть іспит, матимуть змогу отримати подарунки - детальніше про це ми розповімо незабаром.

 

Навчайтеся разом з нами!


Ваша Команда Google AdWords