Вебінари Partners | Україна
Сейчас в сети: 385
Сейчас в сети: 385
У цьому розділі нашої Спільноти ви можете переглянути трансляції та записи вебінарів українською мовою від команди Google Україна
Подсказки
star_border
Ответить

Мобільна сертифікація Google Partners - Модуль 1, Відео 1

Админ сообщества

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

Раді представити вам вступне відео та перше відео Модуля 1 з Програми підготовки до сертифікації Google Partners із мобільної реклами. У вступному відео ми розповімо про зміст програми та формат іспиту, перше ж відео буде присвячене аналізу поведінки мобільних користувачів та огляду інструменту Споживацький барометр.

 

Повна Програма підготовки до сертифікації Google Partners із мобільної реклами складається з 20 вебінарів. Програма передусім створена для співробітників цифрових агенцій, які планують найближчим часом скласти іспит на порталі Google Partners, однак створити свій акаунт Google Partners та перевірити свої знання мобільної реклами може кожен охочий - абсолютно безкоштовно!

 

Якщо ви ще не зареєструвалися до участі в Програмі  - запрошуємо зробити це тут. Зареєстровані користувачі отримають усі відео та додаткові освітні матеріали поштою.

 

Учасники Програми, які за результатами навчання успішно складуть іспит, матимуть змогу отримати подарунки - детальніше про це ми розповімо незабаром.

 

Також сьогодні стартувала Онлайн-академія мобільної реклами. Запрошуємо до реєстрації та перегляду тем вебінарів Академії за цим посиланням

 

Навчайтеся разом з нами!


Ваша Команда Google AdWords

Re: Мобільна сертифікація Google Partners - Модуль 1, Відео 1

Админ сообщества
Шановні рекламодавці, будь ласка, залишайте свої питання чи коментарі у відповіді до статті.