Мой Бизнес
Сейчас в сети: 512
Сейчас в сети: 512
Вопросы оптимизации данных, изменение адресов, смена владельцев и менеджеров страницы и другие вопросы
Подсказки
star_border
Ответить

сторінку призупинено через неналежну якість

Студент ✭

Добрий день, не можу зрозуміти чому сторінку заблокованоі що зробити щоб її відновити. Буду дуже вдячна якщо ви допоможите мені вирішити проблему.
Моя сторінка:  Перманентний макіяж Львів, татуаж брів у Львові, послуги візажиста Львів, макіяж Львів
Адреса: вул. Карла Мікльоша 11/34ЛьвівЛьвівська область79000
№ тел. +380973813438
https://business.google.com/manage/?hl=uk#/edit/l/5031082130493759418

1 Ответ экспертаverified_user

Ведущий участник

Одно только такое название запрещено для добавления в сервисы Google @Оксана К

Аккаунты и страницы, нарушающие правила в отношении контента и поведения пользователей, могут быть заблокированы.

Если страница компании заблокирована, пользователи ее не видят. Владелец и администраторы лишаются возможности выполнять какие-либо действия от имени страницы, но могут изменить данные на ней и подать запрос на восстановление

Правила размещения сведений о компании в Google

Support Google |  Полезное про GМБ |  +OlegKostyukevich
Если ответ Вам нравится, ставьте ему +

Студент ✭

Подавала запит на відновлення сторінки в Гугл Мій Бізнес кілька разів. Приходить на пошту лист, що невірно внесла посилання на свою сторінку в Гугл+. А звідки можна скопіювати послання на свою сторінку Гугл+, бо я заходила в Гугл плюс, вибирала Профіль і копіювала адресу сайту. Видно не ту адресу скопіювала. Як правильно це зробити. Бо сторінка до сих пір не відновлена. Буду дуже вдячна за відповідь.

Ведущий участник

Свяжитесь со службой поддержки  или создавайте новую страницу @Оксана К

Вы можете обратится в поддержку Google мой бизнес  по этой ссылке   
Как запросить дополнительную помощь - https://goo.gl/KltKDo  (документ)

Студент ✭

Добрий день, маю декілька видів діяльності зовсі не пов"язаних між собою. Один бізнес внесла на карту. Другий ніяк. Назва бізнесу зовсім інша, діяльність теж. Пробувала реєструвати на іншу адресу, потім з іншої пошти і нічого не виходить. Блокує на етапі підтвердження надсилання листа.

Перманентний макіяж Львів. Татуаж брів. Візажист Львів.
адреса: Карла Мікльоша 11, кв. 34 Львів Львівська область 79049
Що я маю зробити в такому випадку?

Ведущий участник

Це назва салону ? Перманентний макіяж Львів. Татуаж брів. Візажист ?

Такі назви заборонено вносити як назву. 

Re: сторінку призупинено через неналежну якість

Профессор ✭

У наведених нижче прикладах курсивом виділено недопустимі назви чи частини назв.

Назва компанії не може містити наведені нижче елементи.

• Рекламні слогани.
    • Не дозволяється: "OTP Bank – банк вашого успіху", "Укрексімбанк: йдемо назустріч".
    • Дозволяється: "OTP Bank", "Укрексімбанк".
  • Інформація про продукти та послуги вашої компанії, якщо ця інформація не є частиною назви, за якою компанію знають у повсякденному житті, або потрібна для виділення підрозділу компанії (читайте Підрозділи нижче). Інформацію про послуги краще подавати за допомогою категорій (перегляньте Категорії нижче).
    • Не дозволяється: "Хай-тех 4G Інтернет", "Автоплюс професійний автосервіс"
    • Дозволяється: "Хай-тех", "Автоплюс", "Мобільний дім", "Укрзапчастини", "Фотостудія Яблонських"
  • Інформація про місцеположення, як-от мікрорайон, місто або назва вулиці, якщо вони не є невід’ємною частиною уявлення про компанію. Назва не може містити назву вулиці або напрям.
    • Не дозволяється: "Магазин будматеріалів (перехрестя Зеленої та Пасічної)", "Банкомат Укрсоцбанку – Бізнес-центр, 7 поверх, біля ліфта", "Смачна кава біля вокзалу"
    • Дозволяється: "Магазин будматеріалів", "Банкомат Укрсоцбанку", "Київська випічка", "Прикарпатський національний університет"

Рекомендації з представлення компанії в Google

Студент ✭

Дуже дякую за інформацію. Я зрозуміла в чому проблема. Спробую її виправити.

Студент ✭

Дякую за інформацію, спробую виправити

Студент ✭

Перепрошую, але все одно не працює. Я вже повидаляла всі сторінки з інших пошт, з інших адрес, з тої адреси. Все видалила, створила нову. І все одно на етапі підтвердження надсилання листа - повідомлення про помилку. Вже не знаю що маю робити.... Печальный
Назва сторінки: Студія перманентного макіяжу "Нова Я"
Категорія: салон краси
Адреса: Карла Мікльоша 11/34 ЛьвівLviv oblast79031
сайт: https://sites.google.com/view/ok-makeup
тел.: 0973813438

Підкажіть будь ласка, в чому проблема. Наперед вдячна за відповідь.