Теперь AdWords – это Google Реклама. Новое название отражает, что сервис включает в себя различные рекламные инструменты в поисковой и контекстно-медийной сетях, на YouTube и не только. Подробнее

Сейчас в сети: 291
Сейчас в сети: 291
Учитесь работе в Google Реклама вместе с нами!
star_border

Україна: Важливі зміни у промо-пропозиціях Google AdWords

31 травня команда Google AdWords оновила систему надання промо-пропозицій для наших нових клієнтів. Дана система суттєво відрізняється від попередньої, тому ми б хотіли пояснити, що змінилося, і як тепер працюватиме промо-кредит.

 

 

Нові промо-пропозиції без необхідності введення промо-коду

 

1. Починаючи з 31-го травня 2014 р., ми припиняємо поширення промо-кодів для нових рекламодавців в Україні. Відтепер, Вам буде достатньо просто витратити не менше визначеної суми на рекламу в AdWords - наприклад, 400 грн. (не включаючи ПДВ) протягом 60-ти днів з моменту створення облікового запису для того, щоб взяти участь в промо-акції. Розмір цього бюджету визначений в описі промо-пропозиції.

 

2. Однак, Ви зможете стати учасником акції лише за умови правильної реєстрації облікового запису відподвідно до промо-пропозиції. Вам можуть бути запропоновані такі варіанти:

 

а) створити обліковий запис AdWords за посиланням в промо-пропозиції (перейшовши по URL або за кнопкою);

 

б) зателефонувати до нашого відділу підтримки рекламодавців-початківців у перші 2 тижні або до створення облікового запису AdWords (обирайте варіант 2 - Почати рекламу з AdWords вже сьогодні). 

 

Просимо уважно прочитати Умови та положення промо-кредитів, які зазвичай додаються до промо-пропозицій.

 

Номер телефону для підтримки нових рекламодавців надається у промо-пропозиції. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, розклад роботи: 9:00 - 17:00, Пн.- Пт. Послуга безкоштовна. Команда спеціалістів AdWords допоможе вам створити та налаштувати першу рекламну кампанію.

 

Зверніть увагу, що Служба підтримки AdWords (0800 502 162)  не зможе активувати промо-пропозицію для вас. 

 

3. Усі рекламодавці, які активували промо-код до 30 травня (включно) отримають промо-кредит згідно з умовами, що діяли на момент активації промо-коду.

 

Як довго мені чекати на нарахування промо-кредиту?

 

Промо-кредит буде зараховано на рахунок Вашого облікового запису не пізніше 10 робочих днів з моменту досягнення Вами визначеної суми витрат на рекламу - наприклад, 400 грн. (не включаючи ПДВ), протягом 60-ти днів з моменту створення облікового запису описаними вище способами. Зверніть увагу на виконання Вами усіх необхідних умов промо-пропозиції.

 

Наприклад, Ви створили обліковий запис 1-го липня 2014 р. (самостійно через посилання в промо-пропозиції, або зателефонувавши спеціалісту). У Вашому розпорядженні буде термін до 29-го серпня 2014 р., щоб накопичити необхідну суму витрат на рекламу - наприклад, 400 грн. (не включаючи ПДВ).

 

Якщо в зазначені 60 днів Ви витратите на рекламу з нами 400 грн. (не включаючи ПДВ) чи більше, то протягом 10 робочих днів з моменту досягнення межі у 400 грн. ми зарахуємо промо-кредит на Ваш обліковий запис (в даному випадку це буде також 400 грн.).

 

Як тільки ми зарахуємо суму промо-кредиту на Ваш обліковий запис, Ви зможете побачити її на вкладці "Платежі" Вашого облікового запису.

 

Хто і як може отримати промо-пропозицію?

 

Промо-пропозиція може рекламуватися або розсилатися як звичайною, так і електронною поштою. Ви можете отримати її як користувач інших продуктів Google або через наші програми для агенцій. Тема листа може бути такою: "Пропозиція від Google Analytics - залучіть нових клієнтів зі службою AdWords", і він більше не буде містити промо-код.

 

Чи зміниться співпраця з Партнерами Google зі зміною правил?

 

Так, нарахування промо-кредитів спрощується. Агенції, які  зареєстровані в програмі Google Partners за своїми Центрами Клієнтів (МСС), автоматично отримають промо-кредити для нових облікових записів в структурі своїх МСС, відповідно до промо-пропозиції програми Google Partners. Інформація про промо-пропозиції Google Partners розсилається безпосередньо учасникам програми.

На жаль, ми не можемо надати винятків жодним агенціям для продовження використання старої системи промо-кодів.

 

Команда Google AdWords

Комментарии
Армине Г
июня 2014

Здравствуйте! Правильно я понимаю процесс получения промо-кредита? 6 июня я создала аккаунт Эдвордз для клиента (без рекламных ссылок, просто создала с нуля), потом соединила его с моим центром клиентов. И автоматом после того как потратятся 400 грн., на счет придут 400 грн. Спасибо

Kira Сотрудник Google
июня 2014

Здравствуйте, Армине, если вы не использовали маркетинг материалы при создании аккаунта, то промо-кредит не будет начислен (это как раз описано в статье). Вы еще можете позвонить по номеру телефона для новых рекламодателей в первые 2 недели с момента создания аккаунта, чтобы активировать промо-предложение. Номер телефона можно взять тут . 

Дмитрий К
июня 2014

Немного не понятно. Если я использовал ранее полученный промокод в аккаунт после 30 мая, то деньги с него уже не придут?

VoK
октября 2014

А почему бы вам не добавить эти новые условия (или ссылку на них) в интерфейсе Google Partners Ukraine ? 

Вячеслав С
января 2015

Хитрые какие-то условия... У меня штук пять промо от разных сервисов и чтоб их использовать я должен ещё потратить 400гр? Бред! Зачем мне это нужно???