Мой Бизнес
Сейчас в сети: 976
Сейчас в сети: 976
Вопросы, связанные с правилами содержания страниц Google Мой Бизнес
Подсказки
star_border
Ответить

сторінку призупинено через неналежну якість

Студент ✭

Призупинили сторінку, однак не можу знайти причину. Назва дійсна, вже давно здійснюю під нею діяльність - тільки через гугл роки 2. Недавно створив відповідне ком'юніті у фейсбуці.

1. "Реєстрація ФОП Львів"

2. Корольова буд.10 кв.25 Львів Львівська область 79017

3. +380977997797

4. https://business.google.com/dashboard/l/03529477279782054380

1 Ответ экспертаverified_user

Ведущий участник

Це юридична назва компанії ? 

Support Google |  Полезное про GМБ |  +OlegKostyukevich
Если ответ Вам нравится, ставьте ему + и отмечайте как решение

Студент ✭

Ні. Діяльність здійснюється через ФОПа - так простіше.

Ведущий участник

Рекомендації з представлення компанії в Google

Видалення сторінки. Сторінка стане недоступною іншим користувачам, а її власник і адміністратори не зможуть виконувати дії від імені сторінки (однак зможуть редагувати сторінку та подати запит на її відновлення).

Студент ✭

Але я не знаю чому її заблокували? Аби дали якесь пояснення

Ведущий участник

Можно переглянути тут @Viacheslav P

Запрос на восстановление данных о компании в сервисе "Google Мой бизнес"

Re: сторінку призупинено через неналежну якість

Профессор ✭

Але я не знаю чому її заблокували? Аби дали якесь пояснення

Зачем Вы хитрите? 

Приходило к Вам электронное письмо и было там все: за что заблокировали, куда подавать апелляцию.  

Просто Вы письма не читаете или по отрывали огромное кол-во адресов и аккаунтов, благо что бесплотно и не следите за ними.

----

Каждое второе письмо на этот Форум о блокировке аккаунта, просто жуть.

Не выдержал я сегодня и позвонил в Google Мой Бизнес и получил консультацию от ст. консультанта:

Есть два варианта:

- приостановить, приходит письмо от Google Мой Бизнес с предложение изменить то и то, Изменили все в порядке - проблем нет.

- заблокировать, приходит письмо от Google с четким описанием за что и адресом куда обжаловать.

Но самое интересное дальше, - в его практике не было случая, что-бы восстановили аккаунт.

Студент ✭

Маю тільки один активний акаунт, під яким я все і реєструю (крім вищезгаданого є ще один бізнес) - так все і заточено під одну пошту.
Першим ділом було перерито всю пошту - жодного листа у якому йшла мова про призупення я не знайшов.

Відповідь отримав тільки сьогодні - коли подав запит на відновлення сторінки (тут вже провтикав, що була кнопка на відновлення, перепрошую).
Наскільки я зрозумів - проблема у тому що моя організація називається так же, як і послуги що надає. Але змінити назву я не можу - суто через те що мене вже під нею знають, і маю 3 річну базу клієнтів.
Тому я і звернувся на форум.

Профессор ✭

У Вас наверное, название типа Автомастерская "Березка", автомастерская надо убирать...

Google включила фильтры на названия в Google Мой Бизнес для Восточной Европы. И Вы уже не первый попали под этот фильтр.

А письмо должно было быть, у Google алгоритм заложен в робот - сначала блокировка (приостановление), а потом письмо.

Студент ✭

Ви мабуть не читаєте мої відповіді.
Адже про лист, і про назву я вже писав.

Я не можу прибрати з назви послугу яку я надаю - бо в цьому суть назви. Тільки в моєму випадку вона стала вже власною