AdWords
Сейчас в сети: 728
Сейчас в сети: 728
Пополнение счета AdWords, возвраты средств, системы внесения платежей, бухгалтерские вопросы
Подсказки
star_border
Ответить

GOMC, не виходить здійснити платіж

Студент ✭
Наша команда бере участь в GOMC.  Отримали кредит від Google, гроші є на балансі, але здійснити платіж неможливо. Вибиває наступну фразу при спробі здійснити платіж:
"Ми не можемо авторизувати платіж на вашій кредитній картці. 

Спробуйте зробити інший платіж. Якщо вам необхідно оновити інформацію свого платежу перш ніж спробувати зробити інший платіж, завітайте на свою сторінку Налаштування платежів. Зверніть увагу на те, що якщо ваш баланс дорівнює нулю, наша система автоматично зупиняє показ ваших об'яв, поки ви не зробите інший платіж".
 
Також в розділі кампанія є повідомлення(з червоним фоном):
"У проведенні платежу з цієї кредитної картки відмовлено. 
Спробуйте здійснити ще один платіж, завітавши на сторінку Здійснити платіж свого облікового запису. Якщо вам необхідно оновити платіжні реквізити перш ніж спробувати здійснити інший платіж, завітайте на сторінку Налаштування оплати свого облікового запису.
  Ваші об’яви не відображаються, оскільки баланс передоплати вичерпано."
1 Ответ экспертаverified_user

Добрий день, Andriy K   Можливо, що проблема на стороні б...

Ведущий участник

Добрий день, Andriy K

 

Можливо, що проблема на стороні банку. Спробуйте зв'язатися з банком. Картка повинна бути відкрита для інтернет-платежів.

 

Сергій

Картку перевіряли: інтернет-платежі доступні. Навіть код...

Студент ✭

Картку перевіряли: інтернет-платежі доступні. Навіть код безпеки(CVN) знімали, не допомогло. Можливо кредит від Google, який надається в рамках цього конкурсу є віртуальним: на сайті Adwords пише, що на балансі є гроші, а на карточці гроші відсутні. Чи можливий такий варіант, що при спробі зробити платіж, Adwords пробує зняти гроші з карточки, де нема реальних грошей?

Складне питання. Відписав в службу підтримки. Якщо відпов...

Ведущий участник
Складне питання. Відписав в службу підтримки. Якщо відповіді не буде, то відпишіться тут, будь ласка.

Відповідь не прийшла. Проблема як була, так і залишилась....

Студент ✭

Відповідь не прийшла. Проблема як була, так і залишилась. Зв'язувався з центром Adwords нічого конкретного не сказали. Сказали передзвонять. А вирішувати проблему треба негайно, бо часові рамки в нашої команди є дуже вузькими.