Analytics
Сейчас в сети: 757
Сейчас в сети: 757
Настройка целей, отслеживание электронной торговли, многоканальные последовательности и тд
Подсказки
star_border
Ответить

Конверсії за показами в КММ

Студент ✭

Яким чином можна зібрати статистику заходів на сайт з КММ, якщо користувач не клікнув по банеру  з медійки, але його побачив. Конверсії за показами, де ціль перехід на індексну сторінку мали б відображати дану статистику?

Re: Конверсії за показами в КММ

Сотрудник Google

Доброго дня!

Дісйно, конверсії за показами допоможуть відстежити цінність ваших кампаній у Медійній мережі Google, оскільки оцінюються конверсії, перед здійсненням яких користувач переглянув, хоч і не натиснув, оголошення в Медійній мережі Google. До того ж це допомагає визначити найкращі місця розташування реклами.

Конверсії за показами є частиною звітів, що називаються "Пошукові послідовності". Конверсія за показами відбувається, коли клієнт переглядає графічне оголошення чи мультимедійну рекламу, а потім здійснює конверсію на вашому сайті. До конверсій за показами не зараховуються ті, які користувачі виконали, натиснувши ваше оголошення в пошуковій мережі.

Ви також можете переглянути більше інформації по конверсіям за показами на нашій Довідці: https://support.google.com/adwords/answer/1722023?hl=uk.

Сподіваюся, що ця інформація буде Вам корисною!
Юлія