Сейчас в сети: 849
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У новому сезоні ми покажемо вам відеоуроки, які продемонстрували свою ефективність та вже допогли багатьом учасникам попереднього сезону Академії для нових рекламодавців. У дев’яти вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.
star_border

Вебінар 9. Повертайте користувачів на ваш сайт (Ремаркетинг)

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Раді повідомити, що наш фінальний дев’ятий вебінар вже опублікований на каналі YouTube. Під час цього вебінару ви дізнаєтесь, навіщо використовувати функцію ремаркетингу в AdWords та які є типи ремаркетингових кампаній. Ви навчитеся створювати ремаркетингові кампанії як в медійній мережі, так і в пошуку.

 

Цього тижня ми пропонуємо виконати таке домашнє завдання: створіть список ремаркетингу, встановіть тег на сайт та створіть  ремаркетингову кампанію такого типу, який найбільше підходить для вашого типу бізнесу.

 

Зверніть увагу, що це було останнє відео Академії Google AdWords 2016 для нових рекламодавців. Щоб отримати пам’ятний сертифікат, ви маєте виконати всі дев’ять домашніх завдань та повідомити нас про виконання за допомогою тижневих форм - для кожного тижня використовуйте окрему форму. Посилання на тижневі форми є під кожним із вебінарів Академії, розміщених на сторінках спільноти.

 

Останній термін для заповнення форм подовжено - 14 листопада, 16:00.

 

[Якщо ви виконали домашнє завдання цього тижня, заповніть цю форму, щоб ми могли відслідкувати прогрес.]

 

***********************

 

Про формат Академії Google AdWords для нових рекламодавців:

 

За результатами попередніх сезонів Академії Google AdWords для нових рекламодавців команда Google AdWords Україна отримала чимало позитивних відгуків. Ми прислухалися до порад і побажань та підготували оновлений весняний сезон Академії. Якщо ви починаєте роботу з AdWords та не брали участь у попередній програмі, запрошуємо вас до нашого безкоштовного онлайн-курсу! 

 

На вас чекатимуть дев'ять вебінарів тривалістю 10–15 хвилин, у яких ми розглянемо основні аспекти роботи з обліковим записом AdWords. За цей час ми пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.

 

Безпосередньо з відео ви зможете перейти за посиланням до відповідних статей у Довідковому центрі AdWords та переглянути інші тематичні відео з нашого каналу YouTube.

 

У цьому сезоні Академія нагадуватиме справжню школу: за результатами кожного тижня учасники Академії виконуватимуть невеличкі домашні завдання у своєму обліковому записі AdWords. Учасники, які виконають усі домашні завдання, отримають пам’ятний сертифікат від Академії.

 

Наприкінці навчання всі охочі матимуть змогу поділитися з нами історіями успіху своїх рекламних кампаній за результатами навчання в Академії. Найкращі історії будуть опубліковані в Cпільноті AdWords та в блозі Google Україна, а їхні автори отримають нагороди.

 

Долучитися до навчання можна будь-якого тижня – достатньо заповнити форму й переглянути пропущені вебінари.

 

До нових зустрічей!

Ваша Команда Google AdWords

Комментарии

 Добрый вечер, @Daryna C, я прошел все уроки, получил емейл о присвоении сертификата, а самого сертификата до сих пор нет. В чем может быть причина? 

@Stanislav V, прошу прощения. Не все Ваши домашние задание были выполнены. Кроме этого Вы не заполнили все формы, потому домашнее заданее по некоторым урокам не были проверены. В будущем мы также планируем проводить Академию для новых рекламодателей, в которой Вы можете правильно сделать домашние задания и попробовать получить сертификат. Спасибо за участие!

Подскажите, а я могу расчитывать на сертификат? Все д/з выполнены, правда письмо о проверке пришло для некоторых.

Добрый вечер, @Daryna C

 
Прошу вас проверить выполнение заданий в гугл формах. После каждого задания урока заполнял гугл форму, может быть какая-то ошибка.
Странно что 1,2,4,5 отмечено, а 3,6-9 нет.
 
Спасибо Веселый
Идентификатор клиента: 848-003-8411
ronin.winner@gmail.com

@ronin3493, добрый вечер. В условиях акции мы указывали, что если участники выполняются ВСЕ домашние задания, они получают сертификат. В остальных формах, кроме указанных Вами, Вы указали, что домашнее задание к уроку Вы не сделали. Если это не так, сообщите нам и мы проверим домашнее задание по соответствующим урокам. Соответственно, к сожалению, мы не можем Вам отправить сертификат. Спасибо за участие в Академии Веселый 

Метки