Сейчас в сети: 2.7K
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У новому сезоні ми покажемо вам відеоуроки, які продемонстрували свою ефективність та вже допогли багатьом учасникам попереднього сезону Академії для нових рекламодавців. У дев’яти вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.
star_border

Вебінар 8. Не переплачуйте за рекламу: ефективне призначення ставок

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Раді повідомити, що наш восьмий вебінар вже опублікований на каналі YouTube. Цього тижня ми поговоримо про призначення ставок в акаунті AdWords. Під час цього вебінару ви дізнаєтесь, як визначається ціна за клік та як працює аукціон, зрозумієте різницю між максимальною та фактичною цінами за клік, навчитеся використовувати різні інструменти для прогнозування розміру ставки та почуєте поради щодо зниження ціни за клік.

 

Цього тижня ми пропонуємо виконати таке домашнє завдання: перегляньте свої ключові слова, проаналізуйте показник CTR та середню позицію. Оберіть від 5 до 10 слів та відкоригуйте їхню максимальну ставку. Спробуйте підвищити CTR, змінивши тип відповідності ключових слів або відредагувавши оголошення.

 

Останній термін для заповнення форм - 7 листопада, 16:00.

 

[Якщо ви виконали домашнє завдання цього тижня, заповніть цю форму, щоб ми могли відслідкувати прогрес.]

 

Маєте запитання щодо свого типу бізнесу, хочете отримати персоналізовану пораду? Ставте свої запитання у коментарях до цього посту, наші фахівці з радістю вас проконсультують!

 

***********************

 

Про формат Академії Google AdWords для нових рекламодавців:

 

За результатами попередніх сезонів Академії Google AdWords для нових рекламодавців команда Google AdWords Україна отримала чимало позитивних відгуків. Ми прислухалися до порад і побажань та підготували оновлений весняний сезон Академії. Якщо ви починаєте роботу з AdWords та не брали участь у попередній програмі, запрошуємо вас до нашого безкоштовного онлайн-курсу! 

 

На вас чекатимуть дев'ять вебінарів тривалістю 10–15 хвилин, у яких ми розглянемо основні аспекти роботи з обліковим записом AdWords. За цей час ми пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.

 

Безпосередньо з відео ви зможете перейти за посиланням до відповідних статей у Довідковому центрі AdWords та переглянути інші тематичні відео з нашого каналу YouTube.

 

У цьому сезоні Академія нагадуватиме справжню школу: за результатами кожного тижня учасники Академії виконуватимуть невеличкі домашні завдання у своєму обліковому записі AdWords. Учасники, які виконають усі домашні завдання, отримають пам’ятний сертифікат від Академії.

 

Наприкінці навчання всі охочі матимуть змогу поділитися з нами історіями успіху своїх рекламних кампаній за результатами навчання в Академії. Найкращі історії будуть опубліковані в Cпільноті AdWords та в блозі Google Україна, а їхні автори отримають нагороди.

 

Долучитися до навчання можна будь-якого тижня – достатньо заповнити форму й переглянути пропущені вебінари.

 

До нових зустрічей!

Ваша Команда Google AdWords

 

Метки