Сейчас в сети: 567
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У новому сезоні ми покажемо вам відеоуроки, які продемонстрували свою ефективність та вже допогли багатьом учасникам попереднього сезону Академії для нових рекламодавців. У дев’яти вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.
star_border

Вебінар 6. Усе, що потрібно знати про розширення оголошень

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Раді повідомити, що  наш шостий вебінар вже опублікований на каналі YouTube.

 

Цього тижня ми поговоримо про розширення оголошень в акаунті AdWords. Ви навчитеся додавати до своїх оголошень номери телефонів, додаткові посилання, адреси та розширення з описом, та дізнаєтесь, як ліпше їх оформлювати. Ми вперше розповімо про найновіший тип розширення - структуровані описи - який поки що не доступний українською, але можете створювати англійською і російською мовами. Нарешті, ви почуєте про автоматичні розширення оголошень та зрозумієте, як оцінюватиефективність усіх доданих розширень.

 

Для навчання в Академії cлід зареєструватися за цим посиланням. Якщо ви ще не підписалися - зробіть це просто зараз! Нові відео з’являтимуться щосереди, а отже ви зможете щотижня навчатися разом із фахівцями AdWords та отримувати безкоштовні консультації. Реєстрація дасть вам змогу отримати повідомлення про вихід нових вебінарів та форми для повідомлення про виконане домашнє завдання. Сподіваємося, що ви вже мали нагоду підписатися на наш канал YouTube.

 

Цього тижня ми пропонуємо виконати таке домашнє завдання: додати усі розширення оголошень, які, на вашу думку, допоможуть у просуванні вашого бізнесу.

 

Маєте запитання щодо свого типу бізнесу, хочете отримати персоналізовану пораду? Ставте свої запитання у коментарях до цього посту, наші фахівці з радістю вас проконсультують!

 

Учасники, які виконають усі домашні завдання Академії, отримають від нас пам’ятний сертифікат.

 

[Якщо ви виконали домашнє завдання цього тижня, заповніть цю форму, щоб ми могли відслідкувати прогрес.]

 

***********************

 

Про формат Академії Google AdWords для нових рекламодавців:

 

За результатами попередніх сезонів Академії Google AdWords для нових рекламодавців команда Google AdWords Україна отримала чимало позитивних відгуків. Ми прислухалися до порад і побажань та підготували оновлений весняний сезон Академії. Якщо ви починаєте роботу з AdWords та не брали участь у попередній програмі, запрошуємо вас до нашого безкоштовного онлайн-курсу! 

 

На вас чекатимуть дев'ять вебінарів тривалістю 10–15 хвилин, у яких ми розглянемо основні аспекти роботи з обліковим записом AdWords. За цей час ми пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.

 

Безпосередньо з відео ви зможете перейти за посиланням до відповідних статей у Довідковому центрі AdWords та переглянути інші тематичні відео з нашого каналу YouTube.

 

У цьому сезоні Академія нагадуватиме справжню школу: за результатами кожного тижня учасники Академії виконуватимуть невеличкі домашні завдання у своєму обліковому записі AdWords. Учасники, які виконають усі домашні завдання, отримають пам’ятний сертифікат від Академії.

 

Наприкінці навчання всі охочі матимуть змогу поділитися з нами історіями успіху своїх рекламних кампаній за результатами навчання в Академії. Найкращі історії будуть опубліковані в Cпільноті AdWords та в блозі Google Україна, а їхні автори отримають нагороди.

 

Долучитися до навчання можна будь-якого тижня – достатньо заповнити форму й переглянути пропущені вебінари.

 

До нових зустрічей!

Ваша Команда Google AdWords

Метки