Сейчас в сети: 554
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У новому сезоні ми покажемо вам відеоуроки, які продемонстрували свою ефективність та вже допогли багатьом учасникам попереднього сезону Академії для нових рекламодавців. У дев’яти вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.
star_border

Вебінар 1. Підбираємо оптимальний тип кампанії для вашого бізнесу

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Раді повідомити, що сьогодні - 3 жовтня - ми відкриваємо оновлений місячний освітній курс з основ AdWords для нових рекламодавців.

 

Наш перший вебінар буде присвячений вибору оптимального типу кампанії для вашого бізнесу. Ми поговоримо про особливості типів кампанії для реклами у Пошуковій та Медійній мережах і наведемо приклади категорій бізнесу, для яких ці типи кампаній працюватимуть якнайліпше.

 

Для навчання в Академії потрібно заповнити цю контактну форму. Якщо ви ще не підписалися - зробіть це просто зараз! Нові відео з’являтимуться щосереди, а отже ви зможете щотижня навчатися разом із фахівцями AdWords та отримувати безкоштовні консультації. Ми сподіваємося, що ви вже мали нагоду підписатися на наш канал YouTube.

 

Цього тижня ми пропонуємо виконати таке домашнє завдання: створити тестову кампанію оптимального для вас типу з мінімальним бюджетом і розробити базову структуру цієї кампанії.

 

Учасники, які виконають усі домашні завдання Академії, отримають від нас пам’ятний сертифікат.

 

[Якщо ви виконали домашнє завдання цього тижня, заповніть цю форму, щоб ми могли відслідкувати прогрес]

 

***********************

 

Про формат Академії Google AdWords для нових рекламодавців:

 

За результатами першого сезону Академії Google AdWords для нових рекламодавців команда Google AdWords Україна отримала чимало позитивних відгуків. Ми прислухалися до порад і побажань та підготували оновлений осінній сезон Академії. Якщо ви починаєте роботу з AdWords та не брали участь у попередній програмі, запрошуємо вас до нашого безкоштовного онлайн-курсу! 

 

На вас чекатимуть дев'ять вебінарів тривалістю 10–15 хвилин, у яких ми розглянемо основні аспекти роботи з обліковим записом AdWords. За цей час ми пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.

 

Безпосередньо з відео ви зможете перейти за посиланням до відповідних статей у Довідковому центрі AdWords та переглянути інші тематичні відео з нашого каналу YouTube.

 

У цьому сезоні Академія нагадуватиме справжню школу: за результатами кожного тижня учасники Академії виконуватимуть невеличкі домашні завдання у своєму обліковому записі AdWords. Учасники, які виконають усі домашні завдання, отримають пам’ятний сертифікат від Академії.

 

Наприкінці навчання всі охочі матимуть змогу поділитися з нами історіями успіху своїх рекламних кампаній за результатами навчання в Академії. Найкращі історії будуть опубліковані в Cпільноті AdWords та в блозі Google Україна, а їхні автори отримають нагороди.

 

Долучитися до навчання можна будь-якого тижня – достатньо заповнити форму й переглянути пропущені вебінари.

 

До нових зустрічей!

Ваша Команда Google AdWords

Комментарии
Юрий К
октября 2016

Есть небольшой шум на фоне (только когда ведущая говорит).

Метки