Сейчас в сети: 659
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У новому сезоні ми покажемо вам відеоуроки, які продемонстрували свою ефективність та вже допогли багатьом учасникам попереднього сезону Академії для нових рекламодавців. У дев’яти вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.
star_border

Осінній сезон Академії Google AdWords для нових рекламодавців

За результатами попередніх сезонів Академії Google AdWords для нових рекламодавців команда Google AdWords Україна отримала чимало позитивних відгуків. Ми прислухалися до порад і побажань та підготували оновлений осінній сезон Академії. Якщо ви починаєте роботу з AdWords та не брали участі у попередніх програмах, запрошуємо вас долучитися до нашого безкоштовного онлайн-курсу!

З 3 жовтня на нашому каналі YouTube щотижня за графіком з’являтимуться короткі навчальні відео від фахівців з Google AdWords.


teachers-day-2016-argentina-6313370850426880-hp2x.jpg

Дана програма є оновленою версією першого та другого сезонів Google AdWords для початківців. Якщо ви вже брали участь у попередніх сесіях, зверніть увагу на навчальні відеоматеріали для більш досвідчених рекламодавців на нашому каналі YouTube.

Для навчання в Академії слід заповнити цю контактну форму. Відео з’являтимуться два рази на тиждень на каналі AdWords Україна та на сторінках Спільноти AdWords. Програму курсу ви можете переглянути за посиланням. Підпишіться на канал Академії Google AdWords, щоб отримувати повідомлення про нові відео. Програма є безкоштовною.

 

У дев’яти вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розглянемо основні аспекти роботи з обліковим записом AdWords, пояснимо роботу деяких функцій Google AdWords, надамо практичні поради з налаштування рекламних кампаній та покажемо, як зробити все це в обліковому записі.

Академія нагадуватиме справжню школу: за результатами кожного тижня учасники Академії за бажанням зможуть виконати невеличкі домашні завдання у своєму обліковому записі AdWords. Учасники, які виконають усі домашні завдання, отримають пам’ятний сертифікат від Академії.

Наприкінці навчання всі охочі матимуть змогу поділитися з нами історіями успіху своїх рекламних кампаній за результатами навчання в Академії. Найкращі історії будуть опубліковані в Cпільноті AdWords та в блозі Google Україна, а їхні автори отримають призи від Google.

Долучитися до навчання можна будь-якого тижня – достатньо заповнити форму й переглянути пропущені вебінари.

У рамках другого сезону Академії Google AdWords для нових рекламодавців ми розглянемо такі теми:

3 жовтня: Підбираємо оптимальний тип кампанії для вашого бізнесу
5 жовтня: Як правильно використовувати типи відповідності ключових слів?
10 жовтня: Як створити привабливий та релевантний текст оголошення?
12 жовтня: Налаштовуємо ідеальне націлювання в медійній мережі
17 жовтня: Рекламуємо ваш бізнес на мобільних пристроях у кілька простих кроків
19 жовтня: Усе, що потрібно знати про розширення оголошень
24 жовтня: Отримайте максимальну віддачу від географічних налаштувань кампанії
26 жовтня: Не переплачуйте за рекламу: ефективне призначення ставок в AdWords
31 жовтня: Повертайте користувачів на ваш сайт за допомогою функції ремаркетингу

Реєструйтеся та до зустрічі на першому занятті!

 

Комментарии
Станислав Ч
октября 2016

Доброго дня!

А коли з‘явиться Вебінар 9 "Повертайте користувачів на ваш сайт за допомогою функції ремаркетингу" ?

Метки