Сейчас в сети: 440
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У восьми вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розповімо, як правильно виставляти цілі в AdWords відповідно до цілей вашого бізнесу, розглянемо, на які показники слід звертати увагу, щоб оцінити ефективність кампаній, і надамо практичні поради з оптимізації облікового запису відповідно до ваших цілей. Цей курс буде корисним і для початківців, які лише починають роботу з AdWords, і для досвідчених користувачів, які бажають оптимізувати кампанії відповідно до поставлених цілей.
star_border

Урок 7. Як заохотити користувачів вам дзвонити або прийти до магазину

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

З радістю представляємо вам сьомий урок Академії. З цього відео ви дізнаєтеся детальніше про налаштування кампаній в AdWords для максимізації кількості дзвінків та почуєте про оптимізацію кампаній з метою приваблення покупців до вашого магазину

 

Для зручності також прописуємо тут усі посилання, які є в цьому уроці:
Про розширення з адресами
Коригування ставки на місцеположення
Детальніше про модифікатори оголошень
Налаштування модифікаторів оголошень
Інструкція з налаштування кампанії лише на дзвінки 

 

Виконуйте наші завдання, щоб отримати сертифікат після завершення Академії! Зареєструйтеся за цим посиланням - https://goo.gl/oyJIT0 - щоб отримати домашнє завдання для даного вебінару по електронній пошті. Домашнє завдання до цього уроку - додайте розширення номер телефону (для комп'ютерів і для мобільних пристроїв) та розширення з адресами. Будь ласка, заповніть цю форму, щоб повідомити нам про виконання домашнього завдання. Учасники, які виконають усі домашні завдання, зможуть отримати пам'ятний сертифікат після закінчення Академії.

 

Свої запитання щодо налаштування кампаній ви можете ставити на сторінці Спільноти Google AdWords - наші фахівці будуть раді надати необхідну консультацію.

Повну програму Онлайн-академії: підвищення ефективності реклами з AdWords ви можете переглянути тут: https://goo.gl/DnlK53

Метки