Сейчас в сети: 417
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У восьми вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розповімо, як правильно виставляти цілі в AdWords відповідно до цілей вашого бізнесу, розглянемо, на які показники слід звертати увагу, щоб оцінити ефективність кампаній, і надамо практичні поради з оптимізації облікового запису відповідно до ваших цілей. Цей курс буде корисним і для початківців, які лише починають роботу з AdWords, і для досвідчених користувачів, які бажають оптимізувати кампанії відповідно до поставлених цілей.
star_border

Урок 6. Отримайте максимальну віддачу від Google Analytics

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

З радістю представляємо вам шостий урок Академії. З цього відео ви дізнаєтеся детальніше про те, як налаштовувати аудиторії в Google Analytics та ефективно їх використовувати в AdWords, як переглядати та аналізувати данні з Аналітики в AdWords та почуєте поради з оптимізації кампаній AdWords на основі данних з Google Analytics.

Для зручності також прописуємо тут усі посилання, які є в цьому уроці:
Додавання данних з Analytics в AdWords
Відео урок про ремаркетинг
Відстеження мобільного трафіку в Аналітиці

Виконуйте наші завдання, щоб отримати сертифікат після завершення Академії! Зареєструйтеся за цим посиланнямщоб отримати домашнє завдання для даного вебінару по електронній пошті. Домашнє завдання до цього уроку - створіть аудиторію в Google Analytics та перенесіть її в AdWords - додайте її до групи оголошень або кампанії у вашому обліковому записі, проаналізуйте усі зазначені у відео показники в своєму аккаунті. Будь ласка, заповніть цю форму, щоб повідомити нам про виконання домашнього завдання. Учасники, які виконають усі домашні завдання, зможуть отримати пам'ятний сертифікат після закінчення Академії.

Свої запитання щодо налаштування кампаній ви можете ставити на сторінці Спільноти Google AdWords - наші фахівці будуть раді надати необхідну консультацію.

Повну програму Онлайн-академії: підвищення ефективності реклами з AdWords ви можете переглянути тут: https://goo.gl/DnlK53

Комментарии
Sergey K
апреля 2017

Станно, мне почему то письмо о шестом уроке не пришло Печальный

Метки