Сейчас в сети: 653
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У восьми вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розповімо, як правильно виставляти цілі в AdWords відповідно до цілей вашого бізнесу, розглянемо, на які показники слід звертати увагу, щоб оцінити ефективність кампаній, і надамо практичні поради з оптимізації облікового запису відповідно до ваших цілей. Цей курс буде корисним і для початківців, які лише починають роботу з AdWords, і для досвідчених користувачів, які бажають оптимізувати кампанії відповідно до поставлених цілей.
star_border

Урок 5. Google Analytics: як правильно створювати цілі

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

З радістю представляємо вам п'ятий урок Академії. З цього відео ви дізнаєтеся детальніше про те, які є типи цілей в Google Analytics та їх налаштування, про імпортування цілей з Google Analytics в AdWords та дізнаєтеся більше про правильний аналіз звітів з цілей в Google Analytiсs та AdWords.

Для зручності також прописуємо тут усі посилання, які є в цьому уроці:
Детальніше про типи цілей в Analytics
Налаштування цілі місцеположення
Налаштування цілі подія через GTM
Детальніше про розумні цілі
Перенесення цілей з Аналітикс у AdWords
Різниця в атрибуції цілей в AdWords та Аналітиці 

Виконуйте наші завдання, щоб отримати сертифікат після завершення Академії! Зареєструйтеся за цим посиланням, щоб отримати домашнє завдання для даного вебінару по електронній пошті.

Домашнє завдання до цього уроку - зв'яжіть облікові записи AdWords та Analytics та перегляньте зазначені у відео звіти в Analytics. Будь ласка, заповніть цю форму - , щоб повідомити нам про виконання домашнього завдання. Учасники, які виконають усі домашні завдання, зможуть отримати пам'ятний сертифікат після закінчення Академії. 

 

Повну програму Онлайн-академії: підвищення ефективності реклами з AdWords ви можете переглянути тут

 

До зустрічі в наступних відео уроках!

Метки