Сейчас в сети: 392
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У восьми вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розповімо, як правильно виставляти цілі в AdWords відповідно до цілей вашого бізнесу, розглянемо, на які показники слід звертати увагу, щоб оцінити ефективність кампаній, і надамо практичні поради з оптимізації облікового запису відповідно до ваших цілей. Цей курс буде корисним і для початківців, які лише починають роботу з AdWords, і для досвідчених користувачів, які бажають оптимізувати кампанії відповідно до поставлених цілей.
star_border

Урок 4: Оптимізація реклами на мобільних пристроях

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

З радістю представляємо вам четвертий урок Академії. З цього відео ви дізнаєтеся детальніше про те, як проаналізувати статистику реклами на мобільних пристроях, почуєте про конверсії з використанням різних пристроїв та ознайомитесь із звітами атрибуції

 

Для зручності також прописуємо тут усі посилання, які є в цьому уроці:
Перевірте ваш сайт на анаптованість до мобільних пристроїв
Інформація про коригування ставок
Відео урок про адаптацію сайту до показу на мобільних пристроях

 

Виконуйте наші домашні завдання, щоб отримати сертифікат після завершення Академії! Зареєструйтеся, щоб отримати домашнє завдання для даного вебінару електронною поштою.

Домашнє завдання до цього уроку - перегляньте трафік з мобільних пристроїв у вашому акаунті. Здійсніть коригування ставки на мобільних пристроях у кампаніях, де це необхідно. Також увімкніть конверсії з використанням різних пристроїв. Будь ласка, заповніть цю форму, щоб повідомити нам про виконання домашнього завдання.

 

 

Повну програму Онлайн-академії: підвищення ефективності реклами з AdWords ви можете переглянути тут

 

До зустрічі в наступних відео уроках!

Комментарии
Sergey K
марта 2017

Спасибо за урок! Очень интересно и информативно.

Хотелось бы получить ответ еще на такой вопрос:

Если выбирать между сайтом с адаптивной версткой для мобильных устройств, и сайтом с мобильной версией, размещенной на поддомене например m.domen.com, какой вариант можно считать более приемлимым и соответствующим требованиям посковой системы Google? Или не имеет значения?

Метки