Сейчас в сети: 1K
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У восьми вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розповімо, як правильно виставляти цілі в AdWords відповідно до цілей вашого бізнесу, розглянемо, на які показники слід звертати увагу, щоб оцінити ефективність кампаній, і надамо практичні поради з оптимізації облікового запису відповідно до ваших цілей. Цей курс буде корисним і для початківців, які лише починають роботу з AdWords, і для досвідчених користувачів, які бажають оптимізувати кампанії відповідно до поставлених цілей.
star_border

Урок 3: Налаштовуємо правильне націлювання в медійній мережі

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

З радістю представляємо вам третій урок Академії. З цього відео ви дізнаєтеся детальніше про націлювання на аудиторію за інтересами та ключовими словами (включаючи DSK), почуєте про правильний тип націлювання в залежності від мети вашої реклами та зрозумієте необхідність автоматичної оптимізації націлювання в медійній мережі.

 

Для зручності також прописуємо тут усі посилання, які є в цьому уроці:
Відео урок про націлювання в медійній мережі
Відео урок про ремаркетинг
Налаштування спеціальних аудиторій (аудиторій за інтересами, визначених рекламодавцем)

 

Виконуйте наші домашні завдання, щоб отримати сертифікат після завершення Академії! Зареєструйтеся, щоб отримати домашнє завдання для даного вебінару електронною поштою. Другий лист автоматично буде вам надісланий. 

 

Домашнє завдання до цього уроку - створіть кампанію в медійній мережі та додайте спеціальну аудиторію (Аудиторію за інтересами, визначені рекламодавцем). Будь ласка, заповніть цю форму, щоб повідомити нам про виконання домашнього завдання. Учасники, які виконають усі домашні завдання, зможуть отримати пам'ятний сертифікат після закінчення Академії.

 

Повну програму Онлайн-академії: підвищення ефективності реклами з AdWords ви можете переглянути тут

 

До зустрічі в наступних відео уроках!

Комментарии

Здравствуйте, прошу прощения, но каким-то образом, у меня не сделано третье задание.( Возможно ли его сделать сейчас? Можете открыть доступ на 1 день?

Заранее спасибо)

Дуже корисний матеріал для навчання, дякую. Але не зовсім зрозуміло, що то за квадрати наприкінці відео? Якісь посилання не відтворились?

Додаю скрін тої анамалії, про що запитував Веселый

http://prntscr.com/epmhd9

@Sergey B, дякуємо за Вашу зацікавленість. Ми надсилаємо листа з посиланнями на домашнє завдання на наступний день після виходу вебінару. Тому сьогодні Ви вже мали отримати листа. 

 Добрый день. Не пришла на почту ссылка. Так и должно быть?

Метки