Сейчас в сети: 1.3K
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У восьми вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розповімо, як правильно виставляти цілі в AdWords відповідно до цілей вашого бізнесу, розглянемо, на які показники слід звертати увагу, щоб оцінити ефективність кампаній, і надамо практичні поради з оптимізації облікового запису відповідно до ваших цілей. Цей курс буде корисним і для початківців, які лише починають роботу з AdWords, і для досвідчених користувачів, які бажають оптимізувати кампанії відповідно до поставлених цілей.
star_border

Урок 2: Оптимізація пошукових кампаній на основі визначених цілей

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

З радістю представляємо вам другий урок Академії. З цього відео ви дізнаєтеся, як покращити показник якості оголошень, як правильно виставляти ставки та почуєте про автоматичні стратегії призначення ставок. Інструкцію по автоматичним стратегіям призначення ставок передивіться за посиланням - https://goo.gl/8T3Goc.

 

Для зручності також прописуємо тут усі інструкції, на які ми давали посилання в цьому уроці:
Збільшення кількості кліків
Цільове положення на сторінці пошуку
Цільовий відсоток виграшів
Оптимізатор ціни за конверсію
Цільова ціна за конверсію
Цільова рентабельність інвестицій 

 

Виконуйте наші домашні завдання, щоб отримати сертифікат після завершення Академії! Зареєструйтеся, щоб отримати домашнє завдання для даного вебінару електронною поштою. Другий лист автоматично буде вам надісланий.

 

Домашнє завдання до цього уроку - оберіть автоматичну стратегію призначення ставок, яка найбільше бідходить для Вашого бізнесу та включіть її на рівні кампанії, групи оголошень чи ключового слова. Будь ласка, заповніть цю форму, щоб повідомити нам про виконання домашнього завдання. Учасники, які виконають усі домашні завдання, зможуть отримати пам'ятний сертифікат після закінчення Академії.

 

Повну програму Онлайн-академії: підвищення ефективності реклами з AdWords ви можете переглянути тут

 

До зустрічі в наступних відео уроках!

 

Комментарии

 @Александр В, ми додали домашні завдання до кожного вебінару до статті під відео на Спільноті. Будь ласка, не забудьте заповнити форму, щоб повідомити нам про виконання домашнього завдання. 

 

@Оксана С, сьогодні о 18 годині за Києвом на YouTube каналі та на Спільноті з'явиться третій урок. Дякую, що цікавитеся! 

 

Дякую Вам за відгуки та зворотній зв'язок! Ми обов'язково візьмемо його до уваги при розробці наступних уроків! 

Дякую за пояснення як розібратися у самому сервісі! Але хотілося щоб цілі і стратегії рекламних кампаній в кінцевому результаті були підв'язані відповідно глобальних цілей  ВОРОНКИ продаж (трафік, підписки, ліди, оплати), а не лише стосувалося технічних можливостей сервісу (середня позиції, доля, конверсії, ставки, бюджет)! Наприклад, під кожен етап ВП - своя стратегія Google Adwords: інформаційні запити обираємо для "цілі трафіку", а комерційні - для "цілі лідів" чи "цілі оплат"!В результаті,  мета РК  залучення якісного і цільового трафіку, що призведе до конверсій на сайті - підписок, лідів чи оплат! Буду рада, якщо автори курсу врахують ці нюанси!

Інформація "аля вилами по воді". Це все і так зрозуміло, хотілось би на реальному проекті (в межах України) спостерігати налаштування. Можливо навіть на кількох проектах з різними цілями. Корисність і цінність таких вдео дуже низька.

Метки