Сейчас в сети: 846
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У восьми вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розповімо, як правильно виставляти цілі в AdWords відповідно до цілей вашого бізнесу, розглянемо, на які показники слід звертати увагу, щоб оцінити ефективність кампаній, і надамо практичні поради з оптимізації облікового запису відповідно до ваших цілей. Цей курс буде корисним і для початківців, які лише починають роботу з AdWords, і для досвідчених користувачів, які бажають оптимізувати кампанії відповідно до поставлених цілей.
star_border

Урок 1: Визначення цілей в AdWords залежно від мети вашого бізнесу

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Наш перший урок Академії вже опублікований на каналі YouTube. Під час цього вебінару ви дізнаєтесь про необхідність встановлення цілей в Google AdWords, типи цілей в AdWords залежно від мети вашого бізнесу, на які показники AdWords потрібно звертати увагу в кампаніях залежно від типу цілі.

 

Виконуйте наші домашні завдання, щоб отримати сертифікат після завершення Академії! Зареєструйтеся, щоб отримати домашнє завдання для даного вебінару електронною поштою. 

 

Домашнє завдання до цього уроку - визначіться, який тип конверсії підходить для Вашого типу бізнесу та створіть таку конверсію в аккаунті. Будь ласка, заповніть цю форму, щоб повідомити нам про виконання домашнього завдання. Учасники, які виконають усі домашні завдання, зможуть отримати пам'ятний сертифікат після закінчення Академії.

 

До зустрічі в наступних відео уроках!

Комментарии

 Добрый день. Как отслеживается заполнение и отправка формы? Я сделал конверсию с категорией "Регистрация", но совершенно не ясно что будет "отслеживать" гугл. За какой формой он будет "следить"? А вдруг их(форм) несколько. Я ожидал что попросят указать конкретный тег(id элемента например). Спасибо. 

Пожалуйста, сделайте так, чтобы форма ДЗ по нажатию открывалась в новой вкладке

.доброго дня. що потрібно зробити щоб отримати домашнє завдання?

Дякую за гарні пояснення та відео
Підкажіть будь ласка, як конверсію додати на кнопку форми на Вордпресі, якщо для форми використовується плагін Contact Form 7 та шорткоди.
Намагалися знайти відповідь, яка спрацює, але не вийшло поки що
Дуже дякую

Метки