Сейчас в сети: 709
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
У восьми вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розповімо, як правильно виставляти цілі в AdWords відповідно до цілей вашого бізнесу, розглянемо, на які показники слід звертати увагу, щоб оцінити ефективність кампаній, і надамо практичні поради з оптимізації облікового запису відповідно до ваших цілей. Цей курс буде корисним і для початківців, які лише починають роботу з AdWords, і для досвідчених користувачів, які бажають оптимізувати кампанії відповідно до поставлених цілей.
star_border

Онлайн-академія: підвищення ефективності реклами в Google AdWords

Мабуть, ви дуже часто запитували себе, як правильно виставити цілі в AdWords так, щоб вони відповідали меті вашого бізнесу, і оптимізувати кампанії відповідно до них. У березні команда Google AdWords дасть відповіді на ці запитання в новому онлайн-курсі. Онлайн-академія: підвищення ефективності реклами в Google AdWords допоможе зрозуміти, як оптимізувати кампанії, щоб отримати більше віддачі від реклами!

З 20 березня в нашому каналі YouTube щотижня за графіком з’являтимуться короткі навчальні відео від фахівців з Google AdWords.

 

Цей курс буде корисним і для початківців, які лише починають роботу з AdWords, і для досвідчених користувачів, які бажають оптимізувати кампанії відповідно до поставлених цілей.

Для навчання в Академії слід заповнити цю контактну форму. Відео з’являтимуться два рази на тиждень у каналі AdWords Україна та на сторінках Спільноти AdWords. Програму курсу ви можете переглянути за цим посиланням. Підпишіться на канал Академії Google AdWords, щоб отримувати сповіщення про нові відео. Програма є безкоштовною.

 

У восьми вебінарах тривалістю 10–15 хвилин ми розповімо, як правильно виставляти цілі в AdWords відповідно до цілей вашого бізнесу, розглянемо, на які показники слід звертати увагу, щоб оцінити ефективність кампаній, і надамо практичні поради з оптимізації облікового запису відповідно до ваших цілей.

 

Академія нагадуватиме справжню школу: за результатами кожного тижня учасники Академії за бажанням зможуть виконати невеличкі домашні завдання у своєму обліковому записі AdWords. Учасники, які виконають усі домашні завдання, отримають пам’ятний сертифікат від Академії.

Наприкінці навчання всі охочі матимуть змогу поділитися з нами історіями успіху своїх рекламних кампаній за результатами навчання в Академії. Найкращі історії будуть опубліковані в Cпільноті AdWords.

Долучитися до навчання можна будь-якого тижня – достатньо заповнити форму й переглянути пропущені вебінари.

У рамках курсу “Онлайн-академія: підвищення ефективності реклами в Google AdWords” ми розглянемо такі теми:

20 березня: Визначення цілей в AdWords залежно від мети вашого бізнесу
22 березня: Оптимізація пошукових кампаній на основі визначених цілей
27 березня: Налаштовуємо ідеальне націлювання в медійній мережі

29 березня: Оцінка віддачі від реклами на мобільних пристроях та її оптимізація
3 квітня: Google Analytics: як правильно створювати цілі та використовувати їх для реклами AdWords?

5 квітня: Отримайте максимальну віддачу від Google Analytics для реклами в AdWords
10 квітня: З онлайну в офлайн: як збільшити кількість дзвінків та відвідувань магазину
12 квітня: Налаштування й оптимізація реклами мобільного додатка

Реєструйтесь і до зустрічі на першому занятті!

Комментарии

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо я проходжу курс зараз, чи зможу я отримати сертифікат? І ще - чомусь на пошту не приходить завдання першого уроку. Хоча реєстрація підтверджена.

 @Кирилл С Добрый день, отправила Вам правильный сертификат. Приносим извинения за неудобства!

Добрый день!

Не смог найти куда написать в поддержку, пишу тут.

Наконец то пришел сертификат на электронную почту и то не мой, а некой Марины Арнаутовой...)))
Спасибо конечно, но проконтролируйте пожалуйста чтобы бумажная версия была отправлена та что надо...

Чи можливо в кінці курсу надати учасникам повністю пройдений матеріал?Було б корисно мати структуровано даний матеріал.

Метки