Теперь AdWords – это Google Реклама. Новое название отражает, что сервис включает в себя различные рекламные инструменты в поисковой и контекстно-медийной сетях, на YouTube и не только. Подробнее

Сейчас в сети: 725
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
star_border

Вебінар 5. Мобільна оптимізація кампаній AdWords

 

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Раді представити вам п'яте відео з серії 6 вебінарів Онлайн-академії мобільної реклами на тему “Мобільна оптимізація кампаній AdWords".

 

З цього вебінару ви дізнаєтеся про інструменти діагностики Вашого веб-сайту, та найчасті проблеми адаптивності сайтів, а також фактори, що впливають на побудову мобільної стратегії. Ми також розмовімо про те, як за допомогою базових налаштуваннь в AdWords оптимізувати Вашу мобільну рекламу .

 

Ресурси з відео: 

 

Інструмент для тестування мобільних сайтів - https://goo.gl/cRvLGN
Інструмент PageSpeed Insights - https://goo.gl/eKNa9i
Search Console - https://goo.gl/1sosxg
Chrome DevTools - https://goo.gl/KZaOZw
Стаття про коригування ставок - https://support.google.com/adwords/answer/2732132?hl=uk

 

 

Перегляньте повну програму Онлайн-академії.

 

Якщо ви ще не зареєструвалися до участі в Онлайн-академії мобільної реклами - запрошуємо зробити це тут. Зареєстровані користувачі отримають усі відео та додаткові освітні матеріали поштою. 

 

Після кожного відео зареєстровані учасники отримуватимуть форму зворотнього зв’язку із запитанням по пройденому матеріалу. Усі, хто дасть правильну відповідь на це запитання, отримають пам'ятний сертифікат.

 

Запрошуємо вас до обговорення у коментарях - ставте свої запитання щодо налаштування мобільних кампаній, відслідковування результатів мобільної реклами та оптимізації мобільних сайтів -  наші фахівці з радістю вас проконсультують!

 

***********************

Про програму Онлайн-академії мобільної реклами:

Програма була створена з урахуванням специфіки українського ринку мобільної реклами, поширення та вартості мобільного інтернету в українських містах та особливостей поведінки українських користувачів під час роботи зі смартфонами.

Безпосередньо під відео ви зможете перейти за посиланнями до відповідних статей у Довідковому центрі AdWords, на сторінках Спільноти AdWords та блога Google Україна, а також переглянути інші тематичні відео з нашого каналу YouTube.

 

До нових зустрічей!

Ваша Команда Google AdWords

Комментарии

Хотелось бы больше по инструментам узнать.

TOURZAVOD U
мая 2017

Спасибо за инфрмацию Подмигивающий

Олег Д
июня 2017

Чудове відео