Сейчас в сети: 672
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
star_border

Вебінар 4. Принципи мобільних сайтів. Мобільний сайт або додаток?

 

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Раді представити вам четверте відео з серії 6 вебінарів Онлайн-академії мобільної реклами на тему “Принципи успішних мобільних сайті. Мобільний сайт або мобільний додаток".

 

З цього вебінару ви дізнаєтеся про різновиди мобільних сайтів, їх особливості, а також переваги та недоліки створення мобільних сайтів та додатків, що допоможе Вам визначитися, що обрати саме Вам. Ми також розмовімо про те, якими принципами дизайну варто керуватись, щоб створити зручний для користувачів та успішних мобільних сайт.

 

Окремо про принципи дизайну читайте також в сттаті "25 принципів мобільного дизайну сайту"https://goo.gl/APbqqK

 

Перегляньте повну програму Онлайн-академії.

 

Якщо ви ще не зареєструвалися до участі в Онлайн-академії мобільної реклами - запрошуємо зробити це тут. Зареєстровані користувачі отримають усі відео та додаткові освітні матеріали поштою. 

 

Після кожного відео зареєстровані учасники отримуватимуть форму зворотнього зв’язку із запитанням по пройденому матеріалу. Усі, хто дасть правильну відповідь на це запитання, отримають пам'ятний сертифікат.

 

Запрошуємо вас до обговорення у коментарях - ставте свої запитання щодо налаштування мобільних кампаній, відслідковування результатів мобільної реклами та оптимізації мобільних сайтів -  наші фахівці з радістю вас проконсультують!

 

***********************

Про програму Онлайн-академії мобільної реклами:

Програма була створена з урахуванням специфіки українського ринку мобільної реклами, поширення та вартості мобільного інтернету в українських містах та особливостей поведінки українських користувачів під час роботи зі смартфонами.

Безпосередньо під відео ви зможете перейти за посиланнями до відповідних статей у Довідковому центрі AdWords, на сторінках Спільноти AdWords та блога Google Україна, а також переглянути інші тематичні відео з нашого каналу YouTube.

 

До нових зустрічей!

Ваша Команда Google AdWords

Комментарии

Браво. Очень полезно. 

TOURZAVOD U
мая 2017

Дякуємо за інформацію.

Олег Д
июня 2017

Супер. Дякую.