Теперь AdWords – это Google Реклама. Новое название отражает, что сервис включает в себя различные рекламные инструменты в поисковой и контекстно-медийной сетях, на YouTube и не только. Подробнее

Сейчас в сети: 622
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
star_border

Вебінар 3. Мобільна статистика в Google AdWords та Google Analytics

 

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Раді представити вам третє відео з серії 6 вебінарів Онлайн-академії мобільної реклами на тему “Мобільна статистика та ефективне вимірювання в Google AdWords та Google Analytics".

 

З цього вебінару ви дізнаєтеся, як переглядати звіти на рівні аккаунта та кампанії, а таокж навчитеся аналізувати мобільні дані Google Analytics, використовуючи сегментацію та різні користувацькі звіти.

 

Посилання з відео шукайте тут: 

 

Конверсії із використанням різних пристроїв: https://goo.gl/62p6bC
Про функцію User ID: https://goo.gl/HE4f3h

 

Перегляньте повну програму Онлайн-академії.

 

Якщо ви ще не зареєструвалися до участі в Онлайн-академії мобільної реклами - запрошуємо зробити це тут. Зареєстровані користувачі отримають усі відео та додаткові освітні матеріали поштою. 

 

Після кожного відео зареєстровані учасники отримуватимуть форму зворотнього зв’язку із запитанням по пройденому матеріалу. Усі, хто дасть правильну відповідь на це запитання, отримають пам'ятний сертифікат.

 

Запрошуємо вас до обговорення у коментарях - ставте свої запитання щодо налаштування мобільних кампаній, відслідковування результатів мобільної реклами та оптимізації мобільних сайтів -  наші фахівці з радістю вас проконсультують!

 

***********************

Про програму Онлайн-академії мобільної реклами:

Програма була створена з урахуванням специфіки українського ринку мобільної реклами, поширення та вартості мобільного інтернету в українських містах та особливостей поведінки українських користувачів під час роботи зі смартфонами.

Безпосередньо під відео ви зможете перейти за посиланнями до відповідних статей у Довідковому центрі AdWords, на сторінках Спільноти AdWords та блога Google Україна, а також переглянути інші тематичні відео з нашого каналу YouTube.

 

До нових зустрічей!

Ваша Команда Google AdWords

Комментарии

Коротковато, но при этом насыщенно.
Спасибо за видео.

Олег Д
июня 2017

Корисно. Дякую.