Сейчас в сети: 1.4K
Сейчас в сети: 1.4K
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
star_border

Вебінар 2. Користувацька поведінка на мобільних пристроях

 

Шановні рекламодавці та учасники спільноти,

 

Раді представити вам друге відео з серії 6 вебінарів Онлайн-академії мобільної реклами на тему “Користувацька поведінка на мобільних пристроях".

 

З цього вебінару ви почуєте про поняття та різновиди мобільних мікро-моментів та дізнаєтеся про шлях конверсії між кількома пристроями. Ви також переконаєтеся, що мобільна реклама працює для всіх вертикалей бізнесу, в тому числі для сегменту B2B.

 

Перегляньте повну програму Онлайн-академії.

 

Якщо ви ще не зареєструвалися до участі в Онлайн-академії мобільної реклами - запрошуємо зробити це тут. Зареєстровані користувачі отримають усі відео та додаткові освітні матеріали поштою. 

 

Після кожного відео зареєстровані учасники отримуватимуть форму зворотнього зв’язку із запитанням по пройденому матеріалу. Усі, хто дасть правильну відповідь на це запитання, отримають пам'ятний сертифікат.

 

Запрошуємо вас до обговорення у коментарях - ставте свої запитання щодо налаштування мобільних кампаній, відслідковування результатів мобільної реклами та оптимізації мобільних сайтів -  наші фахівці з радістю вас проконсультують!

 

***********************

Про програму Онлайн-академії мобільної реклами:

Програма була створена з урахуванням специфіки українського ринку мобільної реклами, поширення та вартості мобільного інтернету в українських містах та особливостей поведінки українських користувачів під час роботи зі смартфонами.

Безпосередньо під відео ви зможете перейти за посиланнями до відповідних статей у Довідковому центрі AdWords, на сторінках Спільноти AdWords та блога Google Україна, а також переглянути інші тематичні відео з нашого каналу YouTube.

 

До нових зустрічей!

Ваша Команда Google AdWords

Комментарии

Супер, спасибо за вебинар.
Вот только с вопросами и формой до сих пор не могу понять где их заполнять и куда отправлять. В академии зарегистрирован, но ничего не приходит.

Dmitriy S Специалист AdWords
мая 2017

@Москаленко Н Ми не знайшли Ваше прізвище в списку наших учасників. Підкажіть будь ласка, під яким іменем точно зареєструвались або ж спробуйте зареєструватись знвоу за цим посиланням

Павел П
мая 2017

Спасибо!

 @Dmitriy S

Моя почта зарегистрирована apolon@vidrada.org, так как система сообщает, что это е-мейл уже был зарегистрирован, соответственно я должен быть где-то в вашем списке. Москаленко Никита или Москаленко Микита скорее всего под каким-то из этих.

Dmitriy S Специалист AdWords
мая 2017

@Москаленко НМы нашли Вас в спиках и проверили, что письма были Вам отправлены на эту почту. Поищите пожалуйста в спаме. Если не найдете, то сообщите и мы отправим повторно. 

@Dmitriy S 
Проверил спам и все остальные вкладки. Писем к сожалению не нашёл.
Не могли бы вы отправить ещё раз?
Спасибо заранее.

Кирилл Л
мая 2017

Спасибо за детальные пояснения

Dmitriy S Специалист AdWords
мая 2017

@Москаленко Н Отправили Вам повторно все письма с формами.

@Dmitriy S 
Спасибо, всё получил теперь