Теперь AdWords – это Google Реклама. Новое название отражает, что сервис включает в себя различные рекламные инструменты в поисковой и контекстно-медийной сетях, на YouTube и не только. Подробнее

Сейчас в сети: 408
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
star_border

25 принципів мобільного дизайну сайтів

У квітні 2014 року компанія Google разом із компанією AnswerLab провели детальне дослідження поведінки користувачів на мобільних сайтах. Учасники проекту спостерігали за користувачами смартфонів на базі Android та iOS та передусім фокусували увагу на тому, як легко (або складно) було завершити покупку чи зробити резервацію на мобільному сайті. 

 

Результатом дослідження стали 25 принципів мобільного дизайну, на які ми радимо орієнтуватися під час розробки мобільної версії кожного сайту. Перелік цих принципів стане у нагоді і тим досвідченим власникам бізнесу, які шукають шляхи покращення свого мобільного сайту, і тим, хто тільки робить перші кроки у мобільній рекламі. Перегляньте даний список, перш ніж рішуче зробити коригування ставок на мобільні пристрої. 

 

large (1).jpeg

 

Отже, як виглядають якісні мобільні сайти?  

 

Дослідники розділили усі принципи на 5 тематичних категорій:

 

Домашня сторінка та навігація сайтом

Створіть простий і зрозумілий шлях до конверсії з помітним закликом до дії. Користувачі повинні мати можливість миттєво перейти до домашньої сторінки мобільного сайту або повернутися на один крок назад. 

 

Пошук по сайту

Створіть пошукові фільтри за кількома параметрами (ціна, розмір, бренд тощо), щоб користувачі з легкістю знайшли потрібний товар на екрані будь-якого розміру. 

 

Електронна комерція та конверсії 

Дозвольте користувачам здійснювати покупки навіть із гостьовим доступом і завершувати конверсії на інших пристроях. 

 

Заповнення форм

Спростіть користування сайтом для зареєстрованих користувачів - заповнюйте частину полів у формах їхніми даними заздалегідь. Наведіть підказки та додайте миттєву перевірку полів, щоб звести до мінімуму помилки. 

 

Зручність і форм-фактор

Зробіть користувачів щасливими, давши їм змогу виконувати всі дії в одному вікні браузера та звільнивши їх від необхідності вручну збільшувати текст, щоб розгледіти важливу інформацію. 

 

Перегляньте повний перелік принципів за цим посиланням

 

Які з цих принципів ви б хотіли запровадити на своєму сайті?