Сейчас в сети: 346
Сейчас в сети: 346
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
star_border

Як підвищити якість пошукової кампанії?

 Коли останнього разу ви перевіряли ваш мобільний? Напевне, кілька хвилин тому, і мабуть, ви читаєте цю статтю на мобільному телефоні. Фактично, мобільні змінюють все, включаючи й спосіб  прийняття нами рішень. Ми витрачаємо майже 3 години щодня на мобільні телефони, які з'єднують користувачів будь-коли та будь-де, коли виникає потреба знайти інформацію.

Насправді, ми вирішуємо швидше, отож не дивно, що ви можете витратити менш, ніж 20 секунд, щоб зробити покупки онлайн. Саме через це реклама має одразу з’явитися, коли користувач щось шукає.

 

Це повертає  нас до ідеї торгів у реальному часі, що є найважливішим елементом  досконалої реклами у Пошуку. Фактично реклама (рекламне оголошення + розширення) змінюється під час кожного аукціону для того, щоб якнайкраще відповідати запитам користувачів.

Усі 3,5 мільярди щоденних запитів у Google відрізняються між собою, оскільки вони ґрунтуються  на контексті запиту людей, котрі їх пишуть, і які мають різні потреби та шукають різні рішення. Користувачі швидко знайдуть тих, хто зможе задовольнити їх потреби на даний момент.

 

Яким чином можна розрізнити моменти, котрі мають значення?  Ми представляємо 3 кроки до пошукової досконалості, щоб ваша реклама показувалась саме тоді, коли вона так потрібна вашим клієнтам.

 

3 кроки до пошукової досконалості

 

Найважливіше – це зібрати усі цінні компоненти, котрі призведуть до кращих результатів  

 

1. Ротація реклами - здобудьте перевагу над конкурентами!

 

Оптимізована ротація реклами – це надзвичайно вигідне налаштування для вас та вашої реклами. Воно дозволяє системі обирати ідеальне рекламне повідомлення для кожного контексту. Напевно, одне оголошення спрацює краще для користувачів в певному місці розташування, а інше рекламне оголошення, можливо, виявиться ефективнішим на мобільному пристрої.

Іншими словами, коли ви оптимізуєте ротацію реклами – ви автоматично показуєте найбільш підходяще оголошення.

 

Що ви отримуєте?

 

Коли ви обираєте оптимізоване  налаштування ротації , то можете збільшити показники CTR чи коефіцієнт конверсії на 5%.

 

rk8w_29lYgckP-hFj1psU4bmkpKlU10PVbMwQNrcyytili2xJUCTyRwfkpNsTu-lDnCCoMiLCjyq528VVHexCq45pLQaVTbg4sEnN1FwslN0536Acqb789XqWJMS8przd 2.png

 

2. Створіть 3-5 рекламних повідомлень на одну группу оголошень  - покращіть релевантність!

 

Ваша реклама – це голос вашої продукції та послуг. Чим більш актуальною та привабливою вона є для ваших клієнтів, тим більшою є вірогідність, що вона створить результати для вас. Кращі рекламні елементи та налаштування оптимальної ротації покращать актуальність реклами та створять більш кваліфіковані кліки з ваших  текстових рекламних повідомлень. Ми рекомендуємо  додавати щонайменше три рекламні оголошення  в кожну группу оголошень, щоб одразу виявити, яке з ваших оголошень краще впливає на вашу аудиторію.

 

Якщо ви введете більше інформації до системи, рекламний онлайн-сервіс AdWords зможе зрозуміти котре із оголошень є найдієвішим для ваших клієнтів. Система буде обирати, що краще спрацьовує у контексті. Чим більше рекламних  оголошень ви надаєте, тим більше варіантів у вас буде, щоб показати ідеальне повідомлення у будь-якому контексті.

 

Завжди існує статистичний доказ усього, що трапляється. Було доведено, що коли ви оптимізуєте ваші рекламні повідомлення для кліків та конверсій, ті групи оголошень, котрі містять щонайменше 3 розширені оголошення можуть отримати до 15% кліків чи конверсій більше, ніж групи тільки з одним чи двома оголошеннями.

 

7DlefSIKV2vYyEu292PXwCPAFqwQ6IoBCq3Qh4Mk6NZP2c1QAY9oxncVletgwpOn3lhcaHfNcypjsDxl1l9v7dFMZ9UVEfCx--tpLnz-NoVqpk9i2IqEEN6xXISSnYtOS.pngQWb0eOA82EbbIhyaoCNFoAa3cD04DZwgIFN5KSQTcezNb9g-yR2L_nd_1bOlNoBibQ8i-gcYOvj4BiOCbxpS-K17DQpqiRBa8LSNu8sJr1q_ARLz6dHULHvd-1xWCrpG9.pngsZ_Tgy-V7JdlCsMkAbMvpCpdqRh37Exj2RtKb_0gzDRZ9SLH38iPre0jEYa_0eljkNinvNV0GT76EKnBwU3jlhlK1SDhHgbUD989PDrLMYO2fa0UDXT1TnZtouO3rQtTh.png

 

 


3. Додайте розширення  - покращіть  рейтинг реклами! 

 

Розширення оголошень є надзвичайно потужним інструментом для збільшення  рейтингу вашої реклами, оскільки це робить вашу рекламу більш актуальною та привабливою для клієнтів. Вона зможе надати більше інформації про ваш бізнес і, таким чином, зробить ваші рекламні оголошення більш помітними та дієвими. Оберіть найкращу комбінацію рекламних розширень для вашого бізнесу та налаштуйте чотири чи більше розширень, щоб чотири розширення були показані з кожним рекламним повідомленням.

rD-YxNO6mAidX2_6x8BavkLvQdyfZ1W56WdexEUfZT0xVQpdr0J_7tRgdFjhOlCGjOqfXpE2Cac6vj57rF4MzKzCIQ5sGlDyyZ_HhhGIjPBBEF-PYpiMWONU-_r9mQRbp.png

 

 Більш помітна реклама: ви можете розмістити до чотирьох розширень для вашого рекламного оголошення.

Цільова реклама: розширення зможуть привабити клієнтів, котрі забажають співпрацювати із вами.

Більш цікава реклама: надайте вашим користувачам більше інформації у вашому оголошенні, щоб збільшити клікабельність та підвищити вашу позицію.

 

 

Що ви отримаєте?

 

У середньому, як ми визначили, із встановленням нового розширення з’являється покращення на 10-15% CTR.

 

Із цими порадами з оптимізації ви змусите ваших користувачів відчути, що оголошення з’явилося у потрібний момент саме для них. Це і є сила реклами у реальному часі: додайте силу персоналізації до онлайн-маркетингу. 

Комментарии
AXYR
Сентябрь

Цей же принцип можна використати на оголошення ціль яких - дзвінок по вказаному в оголошенні телефону?

Anastasiya B Админ сообщества
Сентябрь

@AXYR Звичайно, тому що там Ви можете змінювати варіації рядків опису. 

Владислав К
Сентябрь

Какая принципиальная разница в настройках объявлений для мобильных и для ПК?
Где то читал, что доп ссылки (названи) должны быть до 12 символов, что ещё?

 

Альона Б
Сентябрь

 Доброго ранку! У мене таке питання. Якщо в групі оголошень одне з трьох рекламних оголошень має, наприклад, 70% CTR, а два інших - по 15%, і ми вирішуємо замінити ці неуспішні оголошення на інші два, у нас виходить ситуація, що в групі залишаються одне оголошення з  великою кількістю показів та гарним CTR і два нові оголошення - взагалі без показів. Чи система визначає, що є нові оголошення в групі і потрібно проводити ротацію нових оголошень разом зі старим? Чи для цього потрібно, щоб усі оголошення були новими і старе успішне оголошення просто заново створити, щоб воно було те ж саме, тільки без показів, CTR та інших показників?

Anastasiya B Админ сообщества
Сентябрь

@Альона Б  Система помічає, що були додані нові оголошення і включить їх в ротацію до моменту пока вона не зможе зібрати дані щодо оптимізації, тож не обовязково, що усі оголошення в группі були нові, а збивати статистику в старих тім паче не потрібно. 

Альона Б
Сентябрь

@Anastasiya B Зрозуміло. Дякую!