Сейчас в сети: 549
Сейчас в сети: 549
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
star_border

Коротке керівництво по роботі з AdWords Express

Що таке AdWords Express?

 

AdWords Express - це повністю автоматизоване рішення для налаштування реклами в Google пошуку, Google картах, мобільних додатках та на сайтах партнерів Google.

Коли Ви вводите запит в пошуку Google, то в результатах видачі побачите рекламні оголошення AdWords та AdWords Express, які будуть максимально релевантні Вашому запиту. По схожому принципу Ваші оголошення будуть відображатись в Google картах та на сайтах-партнерах Google. Саме таким способом мільйони компаній по цілому світу рекламують свої товари та послуги на комп'ютерах, планшетах та мобільних пристроях.

 

Для використання AdWords Express Вам не потрібно мати веб-сайт та витрачати час на налаштування чи оптимізацію реклами.

 

Щоб дізнатись більше дивіться відео нижче:


В чому різниця між AdWords та AdWords Express?

 

Основна відмінність між AdWords та AdWords Express полягає у функціоналі. В AdWords Express він спрощений - Вам не потрібно обирати між типами кампаній та оголошень, а також розбиратися у стратегіях призначення ставок, оскільки AdWords Express є повністю автоматизованою системою. Вона буде самостійно здійснувати показ таким чином, щоб досягнути максимальної ефективності. Оскільки в AdWords Express мінімум налаштувань вручну, то рекламу можна налаштувати всього за 15 хвилин. Цей рекламний інструмент постійно покращує оголошення залежно від цілей, оцінює їх ефективність і чітко та зрозуміло відображає результати.

Кому підходить AdWords Express?

 

AdWords Express ідеально підходить для невеликих компаній та рекламодавців-початківців.

 

Якщо у Вас немає часу на вивчення всіх доступних функцій AdWords і Ви бажаєте налаштувати якісну рекламу в інтернеті за декілька хвилин, тоді AdWords Express є ідеальним рішенням для Вас. Для створення оголошень в AdWords Express Вам потрібно мінімум зусиль і набагато менше часу для налаштування реклами в порівнянні з AdWords.

 

Якщо Ви маркетолог чи PPC спеціаліст, тоді Вам більше підійде AdWords.

 

Як створити перше оголошення в AdWords Express?

 

Щоб дізнатись, як створити Ваше перше оголошення в AdWords Express дивіться відео нижче: 

 Як оптимізувати роботу AdWords Express?

 

У відео нижче Ви дізнаєтесь про основні способи оптимізації Dашого акаунту AdWords Express.

 

0 Нравится