Сейчас в сети: 1.4K
Сейчас в сети: 1.4K
Ознакомьтесь с нашими мероприятиями и спецпроектами!
star_border

Динамічні пошукові оголошення: техніка правильного налаштування

Якщо ви запитаєте 100 людей, що вони вводять у вікно пошуку Google, щоб знайти "послуги з ремонту автомобілів", ви можете отримати 100 різних пошукових запитів. Однак, досить важко включити всі перестановки та комбінації пошукових запитів у якості ключових слів у вашому обліковому записі. Саме тут на допомогу прийдуть динамічні пошукові оголошення. Динамічні оголошення в пошуковій мережі (DSA) допомагають створити трафік для різних типів запитів, динамічно створюючи заголовок або цільову сторінку на основі вмісту веб-сайту. Це означає, що вам не потрібно вности вичерпні списки ключових слів або цільових сторінок у вашому обліковому записі.

 

Як працює DSA?

 

DSA дозволяє орієнтуватися на потенційних клієнтів за допомогою технології веб-сканування Google, щоб індексувати ваш веб-сайт і автоматично націлювати відповідні пошукові запити на основі вмісту веб-сайту. Коли Google знаходить пошукові запити, які відповідають вашим цілям Google автоматично створює оголошення з відповідним заголовком і цільовою сторінкою, вибраною на основі вмісту сторінки вашого сайту. Динамічні оголошення в пошуковій мережі можуть мати довші заголовки, ніж інші пошукові оголошення, що покращує їх видимість. Ви все ще можете контролювати рядки опису та відображувану URL-адресу своїх оголошень.

 

Націлювання в DSA

 

Кампанії DSA чудово підходять для веб-сайтів із тисячами веб-сторінок, наприклад веб-сайти електронної комерції або великі портативні списки оголошень. Для тих веб-сайтів, які мають малу кількість сторінок (до 1000) немає сенсу створювати DSA, оскільки вони не працюють в таких малих маштабах.

 

Ви можете націлювати оголошення п'ятьма різними способами:

 

Усі веб-сторінки: якщо ви націлюєте всі веб-сторінки, кожна сторінка на вашому веб-сайті буде просканована, і це забезпечить відповідність вашої реклами відповідним розділам вашого веб-сайту. Націлювання на всі веб-сторінки дозволяє досягти найвищого обсягу пошуку.

 

Категорії: якщо ви не хочете націлювати на всі веб-сторінки, ви можете націлювати на вибрані категорії, які Google створює на основі вмісту веб-сайту. Однак це зменшить вашу ефективність, порівняно з націлюванням на всі веб-сторінки.

Скажімо, ви хочете націлити на веб-сайт "www.en.advertisercommunity.com". Динамічні пошукові об'яви автоматично організують веб-сайт у відповідних категоріях, налаштованих на вміст веб-сайту, таких як "Навчання", "Спец-проекти" і т.д.URL-адреси: за допомогою цього методу націлювання можна націлити сторінки з URL-адресами, що містять вказаний вами текст.

Скажімо, ви хочете націлити всі статті на веб-сайт www.en.advertisercommunity.com, виходячи з рядка URL-адреси, який з'являється під час переходу до цього розділу сайту. Ви повинні встановити цю ціль, щоб URL містить "статті = /articles".


Screen Shot 2017-09-15 at 12.56.27 PM.png

 

Заголовки сторінок: Ви також можете націлити сторінки з заголовками, які містять певні слова.

Припустімо, ви хочете націлити сторінки з заголовками, які містять "Google Analytics". Ви маєте націлити заголовок сторінки "Google Analytics". Тоді Google скануватиме лише ті сторінки, які містять "Google Analytics" у своїх заголовках.Зміст сторінки:  Якщо ви хочете націлювати сторінки з вмістом про "Google Analytics" у домені "adwords-community.com", то ви маєте націлюватися на вміст сторінки "Google Analytics".Screen Shot 2017-09-15 at 12.57.27 PM.png

 

Скільки веб-сторінок індексуються та скануються у націлюванні на DSA?

 

Щоб зрозуміти, скільки веб-сторінок індексуються та скануються в рамках націлювання на DSA, потрібно використати  оператор пошуку. Пошуковий оператор допомагає зрозуміти, як система динамічних оголошень у пошуковій мережі використовує динамічні націлювання оголошень для показу ваших оголошень, перегляньте наступні приклади того, як оператор  працює у пошуку Google:Націлювання

Виключення з націлення

Пошуковий оператор

Перевірте кількість індектованих сторінок

Всі веб-сторінки

-

site:support.google.com

Приклад

URL-адреса містить

AdWords

-

site:support.google.com  inurl:adwords

Приклад

Назва сторінки містить adwords

-

site:support.google.com  intitle:adwords

Приклад

Вміст сторінки містить DSA

-

site:support.google.com  intext:dsa

Приклад

URL-адреса містить AdWords

Вміст сторінки містить DSA

site:support.google.com inurl:adwords - intext:dsa

Приклад

Вміст сторінки = DSA & URL=adwords

Сторінка містить= quality

site:support.google.com  intext:dsa inurl:adwords - intext:quality

Приклад

 

Варто зауважити однак, що індексація сторінок Вашого сайту в Пошуковій мережі не рзначає, що всі з них будуть брати участь для показу динамічних оголошень. Система робить вибір сторінок на основі якості та кількості графічного та текстового вмісту, тож певні сторінки та сайти можуть не потрапляти в цю вибірку.

 

Секрети правильного налаштування кампаній DSA

 

  1. Не налаштовуйте DSA на веб-сайт з малою кількістю сторінок.
  2. Не налаштовуйте DSA на сторінки, по яким вже працює якісна Пошукова кампанія, налаштована вручну. 
  3. Налаштовуйте DSA лише на веб-сайти з якісним графічним та текстовим вмістом в великій кількості.
  4. Слідкуйте за покриттям сайту та кількістю проіндексованих сторінок за допомогою пошукового оператора. 
  5. Створіть різні групи оголошень для різних категорій, щоб ви могли створювати більш індивідуальні текстові оголошення.
  6. Використовуйте всі можливі розширення оголошень. Переконайтеся, що у вашій кампанії динамічних оголошень у пошуковій мережі включено всі відповідні розширення (додаткові посилання на сайт, розширення з номерами, розширення з адресою тощо), щоб отримати більш високий CTR.
  7. Виключіть невідповідні розділи веб-сайту. Щоб відображати релевантні оголошення з релевантними пошуковими термінами, використовуйте виключення з націлювання. Ви повинні виключати розділи, не пов'язані з рекламою товару/послуги, наприклад, блог, новини, контакти, а також сторінки з помилками та продукти, що не входять до вашої пропозиції на даний момент.
  8. Використовуйте мінус-слова: для того, щоб ваше динамічне оголошення в пошуковій об'яві не змішувало ваш звичайний трафік оголошень за пошуковим запитом, ви можете використовувати ключові слова лише в пошуковій мережі як мінус-слова в точному збігу в кампаніях з DSA.
  9. Об'єднайте DSA з RLSA: підвищуйте ефективність конверсії, об'єднавши DSA з RLSA (пошуковий ремаркетинг). Це дозволить обмежити ваше охоплення, але це також гарантує, що оголошення DSA відображатимуться лише для тих, хто вже відвідував ваш веб-сайт, що може допомогти знизити вартість за конверсію.
  10. Установіть нижчу максимальну ціну за клік порівняно з кампанією пошуку. DSA - потужний інструмент, придатний для великих веб-сайтів. Він може допомогти вам заповнити прогалину тих унікальних запитів, які ви, на вашу думку, може втратити в своїй пошуковій кампанії, однак в будь-якому випадку краще пріоритезувати ті пошукові кампанії, які ви налаштовуєте власноруч. Знову ж таки, зауважимо, що створювати DSA і вручну налаштовувану Пошукову кампанію на одні ті самі товари/послуги та сторінки веб-сайту не варто, оскільки це створить лишню конкуренцію між вашими кампаніями. Крім того, DSA не буде працювати і навіть не запуститься, якщо звичайна Пошукова кампанія зроблена досить якісно і має гарні показники ефективності, а також при використанні в ній ключових слів точної відповідності.

Комментарии
AXYR
Сентябрь

Дякую, що продовжуєте робити корисні матеріали українською.

Альона Б
Сентябрь

Дуже дякую за статю! Особливо дуже корисна інформація стосовно індексації сторінок сайту та секретів правильного налаштування кампаній DSA.  Гарного вечора!

Ольга З
Сентябрь

Доброго дня! Дуже корисна стаття,а головне вчасно. Дякую

 

PS: побачила помилки: рзначає, маштабах ))

Anastasiya B Админ сообщества
Сентябрь

@Ольга З Механічні помилки. Дякую, що помітили, виправимо! Веселый