Сейчас в сети: 481
Если вы так и не нашли, куда задать ваш вопрос, оставьте его здесь!
Подсказки
star_border
Ответить

Ресурси КМС

Студент ✭ ✭ ✭

Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, як мені дізнатись чи входить той чи інший ресурс в КМС гугл?
Часто зустрічав сайти, на яких присутня реклама гугла (як приклад korrespondent.net), а в КМС (Планировщик КМС) цей сайт знайти не можу. Підкажіть будь ласка як правильно мені це зробити, так щоб бути впевненим, що на цьому ресурсі дійсно присутня реклама гугла.
Дякую!

Доброго дня. На корі реклами гугла як раз немає. Для того...

Магистр ✭ ✭ ✭
Доброго дня.

На корі реклами гугла як раз немає. Для того, щоб внетись, що на сайті є реклама гугла потрібно продивитись код сторінки і знайти там рекламний блок. Крім того, під банерами на сайтах є напис "Реклама в гугл"

Дякую! Ось власне, що я мав на увазі, писавши про рекламу...

Студент ✭ ✭ ✭

Дякую!
Ось власне, що я мав на увазі, писавши про рекламу на коррі

korr.jpg
В такому випадку, скажіть будь ласка, як виглядає даний рекламний блок в коді сторінки?
Заздалегідь дякую!

Я дивився тільки на головну сторінку сайту кора, там коду...

Магистр ✭ ✭ ✭
Я дивився тільки на головну сторінку сайту кора, там коду немає. А на деяких сторінках розділів є.

Код може бути різним, для прикладу на корі:

"<div class="advert_box">
&lt;script type='text/javascript' src='http://partner.googleadservices.com/gampad/google_service.js'>&lt;/script&gt;
&lt;script type='text/javascript'>
GS_googleAddAdSenseService("ca-pub-5625824244895650");
GS_googleEnableAllServices();
&lt;/script&gt;
GA_googleAddSlot("ca-pub-5625824244895650", "korr_adsense_300x250");
&lt;/script&gt;
GA_googleFetchAds();
&lt;/script&gt;
<!-- korr_adsense_300x250 -->
GA_googleFillSlot("korr_adsense_300x250");
&lt;/script&gt;"

Наскільки я знаю, то текст "Реклама от Google" є обов"язковим. Одже можно орієнтуватись по ньому.

Скажіть будь ласка, в такому випадку (власне те з чого я...

Студент ✭ ✭ ✭
Скажіть будь ласка, в такому випадку (власне те з чого я починав), де в adwords (Планировщик КМС) я можу знайти інформацію по цьому ж сайту, якщо я знаю (перевірив), що на сайті присутня реклама гугла.

В поле "Интересы ваших клиентов: " ввожу адрес сайту ( наприклад, то й же http://gallery.korrespondent.net/), але у відповідь гугл мені показує безліч місць розміщення, за винятком того, який я вказав в полі "Интересы". При цьому я виключив таргет, вкл всі мови і всі формати...
Дякую!

Ось посилання на довідку, де розписані три варіанти додав...

Магистр ✭ ✭ ✭

Ось посилання на довідку, де розписані три варіанти додавання місць розміщення в ручному режимі. Сподіваюсь у вас все вийде :-) Якщо ні, пишіть, будемо розбиратися :-)

:) Перш ніж додавати сайти вручну, мені потрібно знати, ч...

Студент ✭ ✭ ✭
Веселый
Перш ніж додавати сайти вручну, мені потрібно знати, чи є реклама гугла на цих сайтах взагалі (тобто чи входять вони в КМС гугл).

Приклад.
Є 100 сайтів.
Задача - сказати де є реклама гугла, а де її немає.
Не буду ж я ходити по цим сайтам і шукати рекламу з позначкою "Реклама Google" Веселый
Хотілось би цей процес автоматизувати...

Якщо у вас є перелік цих сайтів, то спробуйте додати їх в...

Магистр ✭ ✭ ✭

Якщо у вас є перелік цих сайтів, то спробуйте додати їх всі в ручному режимі. Подивитися, які будуть доступними.

Дивно, але korrespondent.net немає в списку доступних для додавання. Натомість, якщо запропонувати варіант "pravda.com.ua", то саме цей сайт виводиться на першому місці серед доступних як такий, що найбільш релевантний. 

так, дивно! і це не поодиночний випадок. З такою ситуаціє...

Студент ✭ ✭ ✭

AdExpert написано:

Дивно, але korrespondent.net немає в списку доступних для додавання. Натомість, якщо запропонувати варіант "pravda.com.ua", то саме цей сайт виводиться на першому місці серед доступних як такий, що найбільш релевантний. 

так, дивно!
і це не поодиночний випадок. З такою ситуацією я зустрічався і раніше... Скажіть будь ласка, є якесь пояснення даній ситуації?