AdWords
Сейчас в сети: 827
Сейчас в сети: 827
Если вы так и не нашли, куда задать ваш вопрос, оставьте его здесь!
Подсказки
star_border
Ответить

Не можу выдновити акаунт компанії

Студент ✭

Доброго дня! Ситуація така, прийшов працювати кілька місяців назад в компанію "Город дверей". І ось і досі ніхто не міг згадати, доступи до акаунта
citydoors.com.ua@gmail.com, до якого підвязаний наш ютуб.

Зу рахуванням, що ніхто в компанії не памятає попердніх кодів, чи можливих додаткових плошт, ну і тим паче дати створення акаунта, я опинився замкнутому колі.

Єдиний наш варіант, створювати повністю новий акаунт. Проте це буде прикро робити, оскільки на старому ютуб каналі вже чимало завантажено унікального відео.

Ми можемо надати юридичне підтвердження на право власності торгової марки, чи інші документи необхідні для відновлення доступу. Допоможіть, будь ласка.

1 Ответ экспертаverified_user
1 УТВЕРЖДЕННОЕ РЕШЕНИЕ

Утвержденные решения
Лучший ответ.
Решение
Утвердил автор темы Данило Х
Июнь

Восходящие звезды

В крайнем случае канал YouTube сможете удалить подав жалобы, например, на авторское право. Чтобы Ваш контент в поиске по два раза не дублировался и зрители знали, где действительно вы. 

Просмотреть решение в исходном сообщении

Восходящие звезды

Здравствуйте, @Данило Х

Очень сожалеем, что Вам пришлось столкнуться с такой проблемой.

Вам необходимо воспользоваться функцией восстановления логина или пароля - https://www.google.com/accounts/recovery

Через данную функцию Вы сможете восстановить доступ к Вашему аккаунту. Также в дополнение, отличная статья от сотрудника Google на эту тему на форуме Gmail - https://productforums.google.com/forum/#!topic/gmail-ru/2ARAAmfULEo

К сожалению, это единственная форма для восстановления доступа.

Хорошего дня

Студент ✭

та, це я нажаль, перепробував вже не один десяток разів пробував.

Шкода, доведеться закинути той акаунт.

Дякую, за допомогу

Лучший ответ.
Решение
Утвердил автор темы Данило Х
Июнь

Восходящие звезды

В крайнем случае канал YouTube сможете удалить подав жалобы, например, на авторское право. Чтобы Ваш контент в поиске по два раза не дублировался и зрители знали, где действительно вы. 

Студент ✭

як варіант. Дякую