Теперь AdWords – это Google Реклама. Новое название отражает, что сервис включает в себя различные рекламные инструменты в поисковой и контекстно-медийной сетях, на YouTube и не только. Подробнее

Ads
Сейчас в сети: 321
Сейчас в сети: 321
Если вы так и не нашли, куда задать ваш вопрос, оставьте его здесь!
Подсказки
star_border
Ответить

Дурка з промо кодом

Студент ✭

Колеги, прошу вашої допомоги, бо підтримка клієнта Гугла починає бісити.

В мене є гмейл аккаунт вже понад 3 років, ніколи раніше не цікавився Едвордз, але мабуть якимось чином його завів. Прислали мені промо-код, який само-собою я не використав, бо не мав сайту.

Недавно зявився сайт і побачивши рекламу "Отримай промо-код", зареєстрував свої дані (миле не гмейл) і чекаю .... чекаю вже 3 тижні.

Тим часом, згадав, що приходив лист із промо-кодом на гмейл і звязуюсь по цьому питанню із підтримкою, яка каже, що "біс його знає, чи він робочий". Промо код і справді виявився неробочим, і я питаю, можливо мені новий аккаунт завести (правда новий аккаунт чого саме  - Едвордз чи Гмейл, чи вони якось повязані), конкретної відповіді не дали. Не дають і контактів маркетингового відділу, щоб взнати, чи чекати той новий код чи ні.

Тому питання до вас, як до "матьорих спеіцв", що рекомендуєте робити? Є декілька варіантів.

Чекати новий промо-код, мабуть не факт, що прийде, а час дорогоцінний?
Реєструвати новий аккаунт (є ще питання який саме), робити кампанію і теж чекати чи видадуть, чи таки в новому можна спробувати внести промо-код (він ніби до червня діє)?
Чи просто плюнути і в старому Едвордзі робити свої справи і не паритися (правда як початківцю в цій справі рекламні 600 грн мені не заважали б)?

Здравствуйте! Учитывая возможные риски блокировки аккау...

Выпускник Сообщества

Здравствуйте!

Учитывая возможные риски блокировки аккаунта я бы не советовал использовать купоны.