AdWords
Сейчас в сети: 436
Сейчас в сети: 436
Структура аккаунта, выбор ключевых слов и другие базовые настройки аккаунта AdWords
Подсказки
star_border
Ответить

індивідуальний графік трансляції реклами

Студент ✭

Добрий вечір прошу підказати як налаштувати  індивідуальний графік трансляції реклами окремо для кожної групи оголошень?

1 Ответ экспертаverified_user

Утвержденные решения
Лучший ответ.
Решение
Утвердил автор темы Inna O
декабря 2015

Re: індивідуальний графік трансляції реклами

Восходящие звезды

У такому випадку Вам варто розділити кампанию на 2. Одна буде показуватися до обіду, а Інша після.

Відповідно до графуку показу кампаній вже додавайте туди одне із Ваших оголошень

Тільки так.

Ось приклад як це реалізовано:

Кампания по часам

У моєму випадку товари що були замовлені сьогодні до 16:00 доставляються в цей же день, про що йде мова в тексті оголошення. Тому було вирішено розділити кампанию на дві частини.

---------
С уважением Олег Поддубный

Просмотреть решение в исходном сообщении

Все ответы

Профессор ✭

Добрый день!
Расписание показов объявлений доступно на уровне кампании.

Для вас вариант такой: добавить группы с одинаковым расписанием в одну кампанию и сделать нужную настройку графика показов.

На YouTube есть видео о настройке расписания на уровне кампании. Возможно, пригодится =)

--
Алёна

Студент ✭

Алена річ в тім що в мене є два оголошення в одній кампанії.Я хочу щоб припустимо перше оголошення показувалось до обіду а друге після.як це зробити ?Дякую

Лучший ответ.
Решение
Утвердил автор темы Inna O
декабря 2015

Восходящие звезды

У такому випадку Вам варто розділити кампанию на 2. Одна буде показуватися до обіду, а Інша після.

Відповідно до графуку показу кампаній вже додавайте туди одне із Ваших оголошень

Тільки так.

Ось приклад як це реалізовано:

Кампания по часам

У моєму випадку товари що були замовлені сьогодні до 16:00 доставляються в цей же день, про що йде мова в тексті оголошення. Тому було вирішено розділити кампанию на дві частини.

---------
С уважением Олег Поддубный

Студент ✭
Дякую Олег